Zpět na » Serie A » Eto´o si plácl se Sampdorií

Eto´o si plácl se Sampdorií

Eto´o si plácl se Sampdorií © sportsmole.co.uk - Samuel Eto´o

1

Líbilo se

11.01. - Velmi nečekanou a slavnou posilu nejspíš co nevidět představí italská Sampdoria Janov. Podle nejnovějších informací totiž tradiční klub získá do svých služeb Samuela Eto´a, s nímž už se Doria údajně dohodla na podmínkách kontraktu. Eto´o tak opouští anglický Everton.

V Evertonu má sice kamerunský bomber smlouvu ještě na rok a půl, vše však nasvědčuje tomu, že ji nedodrží a klub z Premier League opustí předčasně. Laso mu totiž hodila ambiciózní Sampdoria Janov a podle čerstvých zpráv se už s Eto´em dohodla na podmínkách kontraktu.

Zanedlouho čtyřiatřicetiletý útočník by měl se Sampdoriou podepsat osmnáctiměsíční smlouvu, díky níž si za tuto dobu přijde zhruba na 2 miliony eur. Informaci potvrdily italské plátky Corriere dello Sport a Gazzetta dello Sport.

Eto´o přitom v Evertonu působí teprve od loňského léta, kdy přišel jako volný hráč z londýnské Chelsea. Ve 20 soutěžních zápasech, ve kterých v tomto ročníku nastoupil, skóroval čtyřikrát, nedokázal se však prosadit natolik, aby se stal stabilním článkem základní sestavy Toffees.

Africký forvard se do Itálie vrací po čtyřech a půl letech, naposledy v Serii A oblékal dres Interu Milán, s nímž pod vedením Josého Mourinha v sezoně 2009/2010 vyhrál milionářskou Ligu mistrů. Poté působil dvě sezony v ruské Anži Machačkala, než zamířil do Chelsea.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / Gazzetta dello Sport, Corriere dello Sport, Fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články