Zpět na » Serie A » Sobotní zápasy Serie A: Inter po 11 měsících kopal penaltu, ale znovu ztratil body

Serie A - Sobotní zápasy Serie A: Inter po 11 měsících kopal penaltu, ale znovu ztratil body

Sobotní zápasy Serie A: Inter po 11 měsících kopal penaltu, ale znovu ztratil body © ilgiorno.it - Diego Milito

2

Líbilo se

06.04. - Krize milánského Interu pokračuje i nadále. Nerazzurri nebyli schopní získat plný počet bodů již ve čtvrtem utkání v řadě a to navzdory slabším soupeřům, které ve všech zmíněných zápasech potkali. V závěru utkání navíc zahodil penaltu Diego Milito. Inter přitom pokutový kop nekopal již od 8. května loňského roku. Veronské derby tentokráte připadlo hráčům Hellasu Verona. Jedinou brankou jej rozhodl Luca Toni.

Inter zapomněl vyhrávat. Svěřenci trenéra Mazzarriho jsou v nepříjemné krizi. V posledních čtyřech zápasech získali pouhé tři body. To vše navzdory tomu, že tři zápasy hráli doma. Pokaždé navíc se slabším soupeřem. Po tragické remíze v Livornu z minulého kola je na světě další výsledek 2:2. Ač je to neuvěřitelné, možná ještě tragičtější.

Na domácím hřišti s týmem, který hraje o záchranu a letos vyhrál pouze pětkrát. Pro Inter, který se snaží udržet pohárové příčky, by to měla být jasná záležitost. Navzdory rychlému vedení, které domácím zařídil útočník Icardi, tomu tak nebylo. Inter vedl hned dvakrát, ale pokaždé se nechal dohnat. Nejprve Cristaldo a pak Kone, který využil fatálního podklouznutí obránce Rolanda, dvakrát srovnali stav zápasu.

Nic naplat, že Inter poprvé v sezóně kopal pokutový kop. Argentinský střelec Milito jej v samotném závěru neproměnil. V nastavení pak navíc mohl hostující útočník Acquafresca ve velké šanci získat pro Bolognu všechny tři body. To už by ale možná bylo opravdu příliš.

Veronské derby rozhodl jedinou brankou utkání Luca Toni. Legendární útočník po zápase na dotaz o světovém šampionátu prohlásil, že pokud se hovoří o hráčích, kteří dávají méně branek než on, pak je logické, že se uvažuje i jeho nominaci.


Výsledky sobotních zápasů 32. kola:

Chievo - Verona 0:1 (0:0)
Branka: 65. Toni

Inter - Bologna 2:2 (1:1)
Branky: 6. a 63. Icardi - 35. Cristaldo, 73. Kone

Kam dál?

Tomáš Vlasák / Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články