Zpět na » Serie A » Neapol je blízko k získání Mascherana

Serie A - Neapol je blízko k získání Mascherana

Neapol je blízko k získání Mascherana © corriere.it - Javier Mascherano

1

Líbilo se

13.03. - Prezident italské Neapole Aurelio De Laurentiis je údajně velmi blízko získání velké posily pro svůj klub. Do města pod Vesuvem by od příští sezóny měl přivést Javiera Mascherana. Současný fotbalista Barcelony už je s italským celkem dohodnutý. Alespoň podle Diega Maradony.

Neapol bude pro příští sezónu posilovat. Tato informace není velkým překvapením, protože prezident klubu a filmový magnát Aurelio De Laurentiis chce konečně získat se svým klubem ligový titul. Pár let už Neapol na špici hraje, ale k finálnímu kroku ji stále něco chybí. Letos se ukazuje, že je tím více spolehlivější obrana.

Klub nutně potřebuje koupit nového středního obránce, který má mezinárodní zkušenosti. Podle toho, co mi říkal Diego Maradona během naší večeře, to vypadá, že prezident De Laurentiis už si vybral argentinského obránce. Oficiální to ještě není, ale momentálně se čeká pouze na finální podpis barcelonského hráče.“

Velmi zajímavé prohlášení bývalého maséra klubu Salvatore Carmanda si mohli fanoušci Neapol poslechnout včera ve vysílání radia Kiss Kiss Napoli, kde se většinou odhalují ty nejnovější přestupové novinky. Prezident De Laurentiis tam například hovoří téměř pravidelně.

Neapol skutečně potřebuje kvalitně doplnit svou obranou řadu. V letošním ročníku Partenopei ztratili až příliš velký počet bodů s průměrnými kluby. V příštím roce už ale chce trenér Benítez bojovat o ligový titul. Ofenzivní sílu na dostatečnou má. Teď jde o to, aby přišly i posily defenzivní. Javier Mascherano by jistě náročné parametry splňoval.

Kam dál?

Tomáš Vlasák / FotbalPortal.cz/ corrieredellosport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
robaizz - 14.03. Odpovědět

Tak to jsem tedy zvědavej...Přestup kamkoli jinam by pro něj byl krokem zpět...Hrává základní sestavu, což sice v příští sezóně po příchodu dalších stoperů nemusí,ale vzhledem k velmi pravděpodobnému odchodu Songa by se mohl vráti i na svou původní pozici DM a lepit tak díry jak v obraně, tak záloze...

robaizz

Btw co se stalo s Cannavarem ?? On je zraněný, nebo proč nehraje ? Vždyť býval kapitán ?

Bal-lack
Srnek - 14.03. Odpovědět

Hraje za Sasuolo nebo jak se to píše, je to škoda, Paolo Cannavaro byl pro většinu fanoušků Neapole hrdina

Srnek

Ve fife 13 byl Mascherano DM .. a ve 14 CB prostě obránce..je to podle pravdy byl předtím DM? nebo jen nějaká chyba? :D

TerryJePan
tom173 - 14.03. Odpovědět

jojo byl DM.. ale v Barce je nedostatek stoperu tak tam musi hrat Javier

tom173

V Live hrál ještě čistý DM, za Argentinu hral taky dřív DM

Bal-lack

Barca bude take poradne nakupovat v lete.

BeckhamKakaZidane
NWM123 - 13.03. Odpovědět

To bude pro Barcu docela složité přijít o 2 obránce...

NWM123
Související odkazy
Nejnovější články