Zpět na » Serie A » Seedorf v ohrožení, ale Milán bude posilovat

Serie A - Seedorf v ohrožení, ale Milán bude posilovat

Seedorf v ohrožení, ale Milán bude posilovat © corriere.it - Clarence Seedorf

1

Líbilo se

13.03. - Nový trenér Clarence Seedorf je v ohrožení. Po neuspokojivých výsledcích z domácí soutěže přišlo jednoznačné vyřazení z Ligy mistrů. Vedení klubu je nespokojeno, a pokud Clarence Seedorf neskončí s klubem alespoň na příčkách zaručující Evropskou ligu, může se rychle loučit.

V Miláně se zřejmě všechno obrací proti novému trenérovi. Zdá se, že už s ním není spokojen ani Silvio Berlusconi, který se nejvíce zasadil o odvolání Massimiliana Allegriho přivedení bývalého milánského záložníka na jeho místo. Navíc jsou se Seedorfem nespokojeni i někteří hráči. Italský tisk tvrdí, že dokonce většina.

Klub už oficiálně odmítl tvrzení, že by letos vzdal boje o evropské poháry. Vedení klubu naopak silně vyžaduje alespoň kvalifikaci do Evropské ligy. Na těžký úkol zbývá milánskému celku posledních 11 kol. Ztráta osmi bodů na šestou Parmu, je však velká. I proto, že v cestě stojí další 3 celky.

Adriano Galliani, sportovní ředitel klubu, ale ví, že chyba není jen v trenérovi. AC Milán tak naplno shání nové posily pro svůj klub. V těchto dnech se snaží co nejrychleji vyřešit kompletní zisk Taarabta a Ramiho, kteří jsou v Miláně zatím jen na hostování.

Velkým přáním nejen milánských fanoušků by bylo získání brazilského obránce Alexe. Ten by totiž z PSG mohl po sezóně dorazit zadarmo. Očekává se, že v hlavním městě Francie totiž neprodlouží smlouvu. Pokud by navíc Galliani prodal Mexese alespoň za 8 milionů, mohl by se pokusit získat čerstvého reprezentanta Palettu z Parmy.

Kam dál?

Tomáš Vlasák / FotbalPortal.cz/ corrieredellosport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články