Zpět na » Serie A » PSG nabízí za Pjaniće peníze a Cabayeho

Serie A - PSG nabízí za Pjaniće peníze a Cabayeho

PSG nabízí za Pjaniće peníze a Cabayeho © corriere.it - Miralem Pjanić

2

Líbilo se

13.03. - Navzdory tomu, že Rudi Garcia v minulých dnech popřel hráčův odchod, momentálně to vypadá, že pařížský klub přišel s nabídkou, o které je AS Řím ochotné přemýšlet. Za bosenského záložníka totiž nabízí Cabayeho plus finanční kompenzaci. Údajně se čeká pouze na Garciův souhlas.

Odejde Miralem Pjanić do PSG nebo ne? Francouzský celek o bosenského záložníka hodně stojí. V zimním přestupovém období prý nabízelo za Pjaniće i 30 milionů eur, ale AS Řím odmítl. Rudi Garcia totiž navzdory mírné nedůvěře fanoušků stále ve schopnosti 23 letého reprezentanta věří.

AS Řím však momentálně stojí před velkým problémem. Dlouhodobé zranění nizozemského středopolaře Strootmana s sebou přináší nutnost získání nového záložníka. Sportovní ředitel Sabatini proto už předběžně začal shánět relevantní informace. Římané se prý intenzivně zajímají o dvojici záložníků z Tottenhamu - Sandra a Paulinha.

Velký zájem pařížského celku o Pjaniće by v současné době mohl Římu pomoci zabít dvě mouchy jednou ranou. PSG totiž nabízí kromě financí také záložníka Cabayeho, kterého Rudi Garcia zná velmi dobře ze společného působení v severofrancouzském Lille.

AS Řím ale přednostně vyžaduje za hráče peníze. Pokud by Rudi Garcia ale s touto možností svolil, zřejmě už nic by římské vedení od prodeje Pjaniće neodradilo. Nutno dodat, že mezi římskými fanoušky panuje většinový názor o tom, že za velkou sumu by klub měl Pjaniće určitě prodat.

Kam dál?

Tomáš Vlasák / FotbalPortal.cz/ corrieredellosport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tomuhle se říká přestupová mašinérie...Kdy,že přišel Cabaye do PSG? Smajlík 2

RedFuckingDevil
Související odkazy
Nejnovější články