Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Serie A » Juventus chce Naniho. Nabídne za něj Berardiho

Juventus chce Naniho. Nabídne za něj Berardiho

Juventus chce Naniho. Nabídne za něj Berardiho © foxsports.com - Luis Nani

4

Líbilo se

28.01. - Italský Juventus nabízí podle anglických médií Manchesteru United mladého útočníka Domenica Berardiho. Devatenáctiletý střelec 12 letošních branek v dresu Sassuola by měl italským mistrům dopomoci k získání záložníka Naniho, kterého se trenér Conte nechce vzdát.

Zachraňující se Sassuolo dnes dokončilo transfer útočníka Sergia Floccariho z Lazia. Italský útočník původem z Kalábrie přestupuje do týmu letošního nováčka za 1,7 milionů eur. Posilování útoku je přitom tím posledním, co by Sassuolo v této chvíli potřebovalo. Jeho ofenzivní řada je totiž složená ze spousty zajímavých jmen.

Tím hlavním je pochopitelně 19 letý Domenico Berardi, střelec letošních 12 branek, z nichž 4 dal do sítě milánského AC. Hráč, který je v Sassuolu na hostování z Juventus, se tak stal předmětem živých spekulací o tom, že si za svůj vysněný klub zahraje mnohem dříve, než se čekalo. Měl se totiž stát náhradou za odcházejícího Mirka Vučiniče.

Anglická média však dnes přišla s překvapivou informací. Juventus skutečně chce získat veškerá zbývající práva na svého mladého hráče, ale nikoliv proto, aby ho zařadil do své ofenzivní formace po bok Carlose Tevéze nebo Fernanda Llorenteho. Trenér Conte totiž Berardiho údajně nabízí Manchesteru United.

Na oplátku by si přál do Turína přivést portugalského záložníka Naniho, o kterého už stojí delší dobu. Sedmadvacetiletý křídelník je v Manchesteru již sedmým rokem a silně se spekuluje o jeho blížícím se odchodu. Destinace Turín by nemusela být zcela od věci. Pokud Juventus trápí nějaké místo v záložní řadě, pak je to právě levé křídlo, kde se zcela neosvědčil Asamoah z Udinese.

Kam dál?

Tomáš Vlasák / FotbalPortal.cz/ corrieredellosport.it

Související odkazy
Nejnovější články