Zpět na » Serie A » Galatasaray jedná se Sneijderem

Galatasaray jedná se Sneijderem

Galatasaray jedná se Sneijderem © whoateallthepies.tv - Wesley Sneijder - záložník italského Interu Milán.

1

Líbilo se

09.01. - Turecký celek deklaroval, že zahajuje přestupové rozhovory ve věci Wesleyho Sneijdera. Vše by mělo být jasnější v příštích několika dnech.

"Galatasaray oficiálně oznamuje zahájení jednání s Wesley Sneijderem a Interem Milán. Média budou informována o veškerém vývoji v této věci," stojí psáno na internetových stránkách tureckého týmu.

"Během jednání jsme mluvili o mnoha věcech, probírali jsme například práci s mládeží nebo také možnosti spolupráce mezi našimi kluby. A samozřejmě jsme také hovořili o Sneijderovi, poslal jsem svůj tým aby o jeho transferu začal jednat. Jasněji by mělo být o celé této věci v příštích několika dnech," dodal prezident Galatasaray Unal Aysal, jenž se včera odpoledne setkal s Massimem Morratim.

Osmadvacetiletý nizozemský záložník si za Inter od září nezahrál a kvůli sporům ohledně podepsání nové smlouvy zřejmě už ani nezahraje. Přestupu do Turecka by nahrávalo i nedávné vyjádření Sneijderovy manželky Yolanthe, která prý Istanbul doslova miluje.

Za Galatasaray nastupují například hráči jako Albert Riera, Felipe Melo nebo Fernando Muslera, na soupisce je i české duo Tomáš Ujfaluši - Milan Baroš.

Kam dál?

Marek Kos / fotbalportal.cz, football-italia.net

Související odkazy
Nejnovější články