Zpět na » Serie A » O beky AC Milán je zájem

O beky AC Milán je zájem

O beky AC Milán je zájem © zimbio.com - Ignazio Abate (vlevo) v souboji s Manuelem Fishnallerem z Regginy.

2

Líbilo se

06.01. - Křídelník AC Milán Luca Antonini zaujal hned několik evropských velkoklubů, Ignazia Abateho sleduje Zenit Petrohrad. Schyluje se k dalšímu odchodu z řad Rossoneri?

V nedávné době proběhla italskými médii zpráva, že se Zenit Petrohrad zajímá o obránce AC Milán Ignazia Abateho, za něhož údajně nabídne deset milionů eur. A zájemci se rázem vyrojili i u dalšího elitního beka, respektive o tom alespoň informuje La Gazzetta dello Sport.

Spartak Moskva, Rubin Kazaň, Galatasaray nebo Wolfsburg stojí o zajištění služeb Luky Antoniniho. Oba hráči patří k těm lépe placeným hráčům AC Milán a jejich odchod by tak znamenal další úsporná opatření. Díky prodeji Alexandre Pata totiž v Miláně vydělali patnáct milionů eur, zbavili se také platu brazilského hráče, který činil další čtyři miliony za sezonu.

Ignazio Abate letos odkopal celkem čtrnáct utkání, Luca Antonini si ve všech soutěžích zahrál celkem devětkrát. Na vině jsou v tomto ohledu zdravotní komplikace, oba hráči za normálních okolností figurují v základní jedenáctce milánského velkoklubu.

Kam dál?

Marek Kos / fotbalportal.cz, football-italia.net

Související odkazy
Nejnovější články