Zpět na » Serie A » 19. kolo prvních 45 minut neskutečně nudilo

19. kolo prvních 45 minut neskutečně nudilo

19. kolo prvních 45 minut neskutečně nudilo © fotbalonline.eu - Italská Serie A

0

Líbilo se

07.01. - NEPŘEHLÉDNĚTE 19. kolo Italské Serie A nudilo fanoušky. Tedy minimálně v prvním poločase. V deseti prvních poločasech totiž padly pouze tři branky! Zároveň Vám přinášíme gólové statistiky po první polovině sezóny.

Velká nuda. Fanoušci se na všech deseti stadionech nudili, minimálně tedy v prvním poločasech. Hned na sedmi stadionech totiž branka v první pětačtyřicetiminutovce nepadla. A to už tu několik dlouhých let nebylo.

Branky v první půly padly jen tři (v Turíně, Neapoli a Veroně). A ani druhé půle nebyly nejzáživnější. Diváci se mohli bavit akorát v Neapoli, kde domácí tým porazil AS Řím 4:1 a v Udinese, které rozdrtilo Inter 3:0.

Některé další zápasy se také daly sledovat, ale žádná sláva to opravdu nebyla. Celkově padlo 25 gólů, což je ale na Serii A v této sezóně celkem dobré číslo.

Po polovině sezóny padlo 521 branek, což dělá průměr 27,42 branek na jedno kolo. Nejvíce gólových střel diváci viděli v 15. kole, kdy padlo 39 gólů. Nejméně pak v kole pátém, 16 tref je opravdu nízké číslo. Zlepší se to ve druhé polovině sezóny?

Čísla po polovině sezóny:

Počet branek - 521
Průměr branek na kolo: 27,42
Průměr branek na utkání: 2,7
Nejvíce branek: 15. kolo - 39
Nejméně branek: 5. kolo - 16
Nejlepší útok: AS Řím - 43
Nejhorší útok: Palermo - 16
Nejlepší obrana: Juventus - 13
Nejhorší obrana: Pescara a Cagliari - 35
Nejlepší střelec: Edinson Cavani (Neapol - 16)

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články