Zpět na » Serie A » Potvrzeno! Rossi jde do Fiorentiny

Potvrzeno! Rossi jde do Fiorentiny

Potvrzeno! Rossi jde do Fiorentiny © zimbio.com - Giuseppe Rossi v reprezentačním dresu.

2

Líbilo se

04.01. - Včerejší zpráva o možném přestupu Giuseppe Rossiho do Fiorentiny působila jako blesk z čistého novinářského nebe. A to není vše, dohoda klubů už je totiž na světě a transferu tak nic nebrání.

Giuseppe Rossi si tak po šesti letech opět zahraje italský fotbal, velmi pravděpodobně ale až v pozdní fázi této sezony. Naposledy se v rámci Serie A pětadvacetiletý bomber objevil v dresu Parmy, kam ho na hostování zapůjčil slovutný Manchester United. Někdejší italský reprezentant si nebyl s to vybojovat místo v základní sestavě Red Devils a v létě 2007 odešel do španělského Villarrealu.

Podle oficiálního webu Fiorentiny totiž Toskánci dosáhli s Villarrealem dohody ohledně finanční kompenzace za hráčův transfer, Rossi by měl už zítra absolvovat lékařskou prohlídku a v neděli se objevit v ochozech Artemio Franchi, kde své nové spoluhráče podpoří v souboji s Pescarou.

V pondělí by měla být svolána tisková konference informující o dokončení přestupu, cena se nejspíše vyšplhá na částku mezi deseti a jedenácti miliony eur, dalších šest by mohla Viola do Španělska zaslat za výkonnostní bonusy. Giuseppe Rossi by si měl přijít na 2,5 milionu eur ročně, délka smluvního kontraktu zatím není známa.

Více informací o klubu ACF Fiorentina najdete zde.

Kam dál?

Marek Kos / fotbalportal.cz, football-italia.net

Související odkazy
Nejnovější články