Zpět na » Serie A » Allegri má zálusk na Carvalha s Altintopem

Allegri má zálusk na Carvalha s Altintopem

Allegri má zálusk na Carvalha s Altintopem © thesoccerroom.com - Ricardo Carvalho

2

Líbilo se

27.06. - Kouč milánského AC Massimiliano Allegri si údajně vyhlédl dvě posily do obranné řady. Obě hrají v Realu Madrid a jmenují se Ricardo Carvalho a Hamit Altintop.

Portugalský stoper Ricardo Carvalho, jenž v uplynulém ročníku za královský klub nastoupil k pouhým třinácti soutěžním utkáním a podle listu Marca je na odchodu, by se podle Allegriho mohl stát ideální náhradou za Alessandra Nestu, jenž v létě po letech opustil kádr "Rossoneri".

Turecký reprezentant a krajní obránce či záložník Hamit Altintop na tom co se šancí týče byl v Realu ještě hůř a nastoupil jen k deseti zápasům. I on s největší pravděpodobností v létě ze stadiona Santiaga Bernabeua odejde a zamíří jinam.

O Carvalha je zájem v Německu...

Mezi Carvalhovy dosavadní nápadníky patřily bundesligové Brémy, kde bude nově hrát také český reprezentační bek Theodor Gebre Selassie z Liberce, a Wolfsburg, kde by se Carvalho mohl zase setkat s Petrem Jiráčkem, Janem Polákem a Václavem Pilařem.

... o Altintopa zase v rodném Turecku

Altintop je často spojován s přestupem do vlasti, kde se o něj velmi vážně zajímá Galatasaray Istanbul, a podle některých zpráv je bývalý hráč Bayernu Mnichov jen krůček od přestupu. Sám Altintop však vyloučil, že by se s kýmkoliv na něčem domluvil, a tak naděje "Rossoneri" žijí.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / Marca

Nejnovější články