Zpět na » Serie A » Sebastian Giovinco má sehrát pro Juventus klíčovou roli na přestupovém trhu

Sebastian Giovinco má sehrát pro Juventus klíčovou roli na přestupovém trhu

Sebastian Giovinco má sehrát pro Juventus klíčovou roli na přestupovém trhu © blogs.thescore.com - Sebastian Giovinco v dresu Parmy.

0

Líbilo se

22.05. - Současný italský mistr hodlá odkoupit od Parmy zbývajících padesát procent práv na útočníka Giovinca, následně jej hodlá prodat na letním přestupovém trhu.

Pětadvacetiletý odchovanec Juventusu Sebastian Giovinco odešel v létě 2011 do Parmy, která odkoupila padesát procent práv na rychlonohého útočníka.

Giovinco se následně vypracoval v klíčového hráče Parmy. V letošní sezoně nastřílel 15 branek a připsal si 11 asistencí. Juventus je proto rozhodnutý jednat a získat zpět plné právo na italského reprezentanta.

Ačkoli je trenér Antonio Conte velkým obdivovatelem pětadvacetiletého střelce, nemůže maličkému hráči zaručit místo v základní sestavě a proto je pravděpodobnější jeho letní prodej.

Juventus hodlá získané finance investovat do svého hlavního letního cíle a to je příchod útočníka světové extratřídy. A jak se zdá, zájemce nebude tým z Turína hledat dlouho. Agent Sebastiana Giovinca prozradil, že o jeho klienta projevuje zájem Barcelona a Manchester City.

Další variantou je pro Juventus zahrnutí Giovinca do nabídky za neapolského útočníka Edisona Cavaniho, jenž je na prvním místě nákupního seznamu italského klubu.

Kam dál?

Petr Zikmund / goal.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články