Zpět na » Serie A » Júlio César: Nikdy jsem nebyl v tak špatné situaci

Júlio César: Nikdy jsem nebyl v tak špatné situaci

Júlio César: Nikdy jsem nebyl v tak špatné situaci © corrieredellosport.it - Julio Cesar

1

Líbilo se

23.02. - Brankář Interu Júlio César vyjádřil své zklamání z prachbídné formy, v jaké se jeho tým nachází a to ne jen v domácí soutěži. Po středečním utkání přišla porážka i v Lize mistrů, ve které se doposud zkušenému italskému týmu relativně dařilo.

Nerazzurri mají momentálně v italské Serii A nejhorší formu ze všech klubů, když dokázali z posledních pěti zápasů získat pouze jediný bod a chuť si nespravili ani ve včerejším utkání Ligy mistrů. Na Stade Vélodrome podlehli místní Marseille nejtěsnějším rozdílem, když inkasovali ve třetí minutě nastavení z kopačky Ayewa.

"Je to poprvé, co jsem se ocitnul v tak špatné situaci, jako je tato. Nikdy jsem nepoznal nic podobného, co jsem přišel do Interu. Musíme ukázat hodně charakteru a hodně síly, abychom to dokázali překonat, "řekl na oficiálních internetových stránkách Júlio César.

"V životě to tak chodí, že nastanou takovéto momenty a proto je nutné udržet si důvěru ve vlastní schopnosti, abyste mohli pokračovat, aniž byste zapomněli na všechny dobré věci, které jste dokázali udělat. Musíme držet spolu a tvrdě pracovat, "pokračoval zkušený dvaatřicetiletý brankář.

I přes krušné období, kterým Inter prochází, se snažil najít brazilský reprezentant pozitiva na situaci svého týmu. "Když se na to podíváme z té lepší stránky, a to i poté, co přišli všechny tyto porážky, můžeme ještě získat třetí místo (Serie A) to je pro nás minimální závazek. To samé platí v Lize mistrů: máme k dispozici 90 minut a doufáme, že postoupíme."

Kam dál?

Petr Zikmund / goal.com FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články