Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Serie A » Trenér José Mourinho se postaví před disciplinární komisi

Trenér José Mourinho se postaví před disciplinární komisi

Trenér José Mourinho se postaví před disciplinární komisi © -

0

Líbilo se

26.01. - Před disciplinární komisi Italského fotbalového svazu se za své výroky po nedělním derby s AC Milán postaví trenér Interu Milán José Mourinho. Ten mimo jiné uvedl, že rozhodčí udělal vše pro to, aby jeho tým zápas nevyhrál.

Inter dohrával ligový zápas s AC v devíti. I přes vyloučení dvou hráčů však dokázal zvítězit 2:0 a v čele ligové tabulky zvýšil svůj náskok na devět bodů. Portugalský kouč dále uvedl, že hra měla hořkou příchuť. Nechal se také slyšet, že si uvědomil, že jej nikdo nedonutí boj o titul vzdát.

Nejvíce Mourinha v utkání rozhořčilo vyloučení Wesleyho Sneijdera, který byl poslán do šaten v 27. minutě za sarkastický potlesk na adresu rozhodčího. Podle prohlášení FIGC byl Mourinho obviněn z výroků, které by mohly poškodit důvěryhodnost federálních institucí a regulérnost soutěže.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články