Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Serie A » Preview nedělních zápasů 16. kola Serie A: Palermo s Milánem, AS Řím na Sampdorii

Preview nedělních zápasů 16. kola Serie A: Palermo s Milánem, AS Řím na Sampdorii

Preview nedělních zápasů 16. kola Serie A: Palermo s Milánem, AS Řím na Sampdorii © - Palermo

1

Líbilo se

12.12. - REVIEW Zítřejší duely budou opravdu velice zajímavé. AC Milán přivítá Palermo, Inter si jede pro výhru do Atalanty a AS Řím pojede do Sampdorie. Tento duel vám také přineseme v našem on - line přenosu, který začíná ve 20:30.

15:00 Atalanta - Inter Milán
Inter Milán jede do Atalanty s jasným cílem: Vyhrát a opět zvýšit své vedení. A to by se také mělo stát. Mourinho a spol. jsou posílení vítěztvím a postupem v Lize mistrů, zatímco Atalanta bude bojovat o udržení v Serii A. V minulém kole Atalanta porhrála na hřišti Fiorentiny 2:0. Inter Milán sice takyy prohrl, ale stále si drží první příčku. Interu bude ztíra chybět hned několik hráčů, Santon, Quaresma, Obi, Samuel, Khrin a také potrestaní Samuel a Muntari. Atalanta je na tom o hodně lépe, chybí pouze Barreto, Tiboni, Doni a suspendovaný Valdes. Poslední vzájemný duel byl hodně divoký, když se Inter nakonec radoval z vítěztví 3:4. Zítra by se však taková kanonáda konat neměla, přesto by měl Inter v pohodě vyhrát.

Umístění v tabulce: 17. - 1.
Poslední zápas: Juventus - Inter 2:1 - Fiorentina - Atalanta 2:0
Poslední vzájemný zápas: 3:4
Tip: 2
Pravděpodobné sestavy:
Atalanta: Coppola - Garics, Bianco, Manfredini, Bellini - De Ascentis - Ferreira Pinto, Padoin, Guarente, Ceravolo - Acquafresca
Inter: Julio Cesar - Maicon, Cordoba, Lucio, Chivu - Zanetti, Cambiasso, Thiago Motta - Sneijder - Eto´o, Milito

Datum a časSoutěžKoloDomácíHostéVýsledek
31.05.2009 - 15:00Serie A38. koloInternazionale FC

Inter

Atalanta Bergamasca Calcio

Atalanta

4:3 (2:2)
18.01.2009 - 15:00Serie A19. koloAtalanta Bergamasca Calcio

Atalanta

Internazionale FC

Inter

3:1 (3:0)
06.04.2008 - 15:00Serie A32. koloAtalanta Bergamasca Calcio

Atalanta

Internazionale FC

Inter

0:2 (0:1)
24.11.2007 - 20:30Serie A13. koloInternazionale FC

Inter

Atalanta Bergamasca Calcio

Atalanta

2:1 (2:1)


15:00 Catania - Livorno
Umístění v tabulce: 19. - 18.
Poslední zápas: Siena - Catania 3:2 - Livorno - Chievo 0:2
Poslední vzájemný zápas: 0:1
Tip: 0
Pravděpodobné sestavy:
Catania: Andujar - Alvarez, Terlizzi, Silvestre, Capuano - Carboni, Biagianti - Martinez, Mascara, Llama - Morimoto
Livorno: De Lucia - Perticone, Rival, Knezevic - Raimondi, Moro, Candreva, Bergvold, Filippini - Danilevicius, Cellerino

Datum a časSoutěžKoloDomácíHostéVýsledek
02.03.2008 - 15:00Serie A26. koloAS Livorno Calcio

Livorno

Catania Calcio

Catania

1:0 (0:0)
07.10.2007 - 15:00Serie A7. koloCatania Calcio

Catania

AS Livorno Calcio

Livorno

1:0 (1:0)


15:00 Chievo - Fiorentina
Umístění v tabulce: 12. - 6.
Poslední zápas: Livorno - Chievo 0:2 - Fiorentina - Atalanta 2:0
Poslední vzájemný zápas: 1:2
Tip: 02
Pravděpodobné sestavy:
Chievo: Sorrentino - Sardo, Mandeli, Yepes, Mantovani - Luciano, Rigoni, Pinzi - Bentivoglio - Pellissier, Abbruscato
Fiorentina: Frey - De Silvestri, Dainelli, Kroldrup, Pasqual - Montolivo, Donadel - Marchionni, Santana, Vargas - Gilardino

Datum a časSoutěžKoloDomácíHostéVýsledek
22.02.2009 - 15:00Serie A25. koloACF Fiorentina

Fiorentina

A.C. Chievo Verona

Chievo

2:1 (0:1)
05.10.2008 - 15:00Serie A6. koloA.C. Chievo Verona

Chievo

ACF Fiorentina

Fiorentina

0:2 (0:1)


15:00 Lazio - Janov
Velice zajímavé utkání nás čeká zítra v Laziu. Tamní SS přivítá Janov. Laziu se v této sezóně vůbec nedaří a patří mu až 16. příčka. V posledním utkání Lazio znovu prohrálo, když v derby vstřelil svůj první gól v sezóně Cassetti a pomohl AS k jednobrankové výhře. Janov je na tom lépe, přesto však vedení nemůže být spokojeno. Janov je až 8. , což také zrovna není úspěchem. V posledním utkání Janov ztratil dva body, když jen remizoval s Parmou, která je však jako překvapení sezóny na 4. místě. Zítr abude hostujícímu týmu chybět hned čtveřice hráčů. Zranění jsou Jankovic, Kharja, Esposito a také Figueroa. Lazio předvedlo v derby několik zákroků, za které rozhodčí trestal a proto bude chybět Cruz, Baronio a také Mauri. Kvůli zranění navíc chybí Perpetuini, Matuzalem, Manfredini a Inzaghi. Poslední vzájemné utkání sice skončilo výhrou Lazia, přesto by se zítra měl radovat Janov. Rozhodnout by měli tresty Lazia udělené v minulém kole.

Umístění v tabulce: 16. - 8.
Poslední zápas: AS Řím - Lazio 1:0 - Janov - Parma 2:2
Poslední vzájemný zápas: 1:0
Tip: 2
Pravděpodobné sestavy:
Lazio: Muslera - Siviglia, Stendardo, Radu - Lichtsteiner, Brocchi, Dabo, Kolarov - Foggia - Zarate, Rocchi
Janov: Amelia - Tomovic, Moretti, Bocchetti - Rossi, Juric, Milanetto, Criscito - Mesto, Sculli, Palladino

Datum a časSoutěžKoloDomácíHostéVýsledek
18.04.2009 - 18:00Serie A32. koloGenoa CFC

Janov

Lazio SS

Lazio

0:1 (0:0)
23.11.2008 - 15:00Serie A13. koloLazio SS

Lazio

Genoa CFC

Janov

1:1 (0:0)
11.05.2008 - 15:00Serie A37. koloGenoa CFC

Janov

Lazio SS

Lazio

0:2 (0:2)
13.01.2008 - 15:00Serie A18. koloLazio SS

Lazio

Genoa CFC

Janov

1:2 (1:0)

15:00 AC Milán - Palermo
Zřejmě zápas kola nás čeká na San Siru. AC Milán přivítá Palermo, které sice neoplývá dobrými výsledky, přesto však dokáže potrápit. AC Milán se konečně dostal do pořádné formy a ze zatracovaného trenéra Leonarda je najednou hrdina. Milán je totiž na druhém místě v tabulce a postoupil i do osmifinále Ligy mistrů. Palermo LM nehraje a tak se může plně soustředit na ligu. Zatím to však nedělá a je až třinácté. V posledním zápase sice Palermo vyhrálo díky brankám Budana a Kjaera, přesto však trenér nemůže být spokojen. To AC minulé kolo naprosto ovládlo, na San Siru předvedlo ohromný výkon a nedalo Sampdorii šanci. O výhru se postaral Seddorf, Pato a Borriello. Zítra však AC bude chybět skoro celá obranná řada a tak budou hrát spíše náhradníci jako Antonini, Kaladze nebo Zambrotta. Chybí totiž Oddo, Gattuso, Onyewu, Thiago Silva a Bonera. Palermu chybí Tedesco, Mchedlidze a také vykartovaný Migliaccio. Zítra by mělo AC zvítězit, napovídá tomu i poslední vzájemné střetnutí. AC Milán totiž zvítězil 3:0, jeden gól vstřelil Inzaghi a dva Kaká, momentálně hráč Realu Madrid. Uvidíme tedy, jak tento zápas dopadne, přesto bych tipoval jedničku.

Umístění v tabulce: 2. - 13.
Poslední zápas: AC Milán - Sampdoria 3:0 - Palermo - Cagliari 2:1
Poslední vzájemný zápas: 3:0
Tip: 1
Pravděpodobné sestavy:
AC Milán: Dida - Zambrotta, Nesta, Kaladze, Antonini - Pirlo, Ambrosini - Seedorf - Pato, Borriello, Ronaldinho
Palermo: Sirigu - Cassani, Kjaer, Bovo, Balzaretti - Nocerino, Liverani, Bresciano - Simplicio - Cavani, Miccoli

Datum a časSoutěžKoloDomácíHostéVýsledek
26.04.2009 - 15:00Serie A33. koloMilan AC

AC Milán

US Citta di Palermo

Palermo

3:0 (2:0)
30.11.2008 - 20:30Serie A14. koloUS Citta di Palermo

Palermo

Milan AC

AC Milán

3:1 (0:0)
24.02.2008 - 20:30Serie A24. koloMilan AC

AC Milán

US Citta di Palermo

Palermo

2:1 (1:1)
26.09.2007 - 20:30Serie A5. koloUS Citta di Palermo

Palermo

Milan AC

AC Milán

2:1 (0:1)


15:00 Parma - Bologna
Duel, na který se já osobně těším. Parma je pro mě tím největším překvapením sezóny, trochu mi připomíná výkony Hoffenheimu v minulém ročníku Bundesligy. Parma prostě jede, v minulém zápase sice remizovala s Janovem 2:2, přesto je však bod brán jako úspěch. Skvělý výkon předvedl v tomto utkání útočník Biabiany, který by se zítra měl objevit v základní jedenáctce. Co říct k Bologni. Výkony jak na houpačce. Jednou drtivá prohra, podruhé vítěztví s kvalitním mužstvem. Minulé kolo to byl ten druhý případ, Bologna doma porazila Udinese 2:1 a opět se zvedla ode dna. Přesto je však stále patnáctá. Hodně za očekáváním zůstává Marco Di Vaio, který měl být jednou z hvězd italské soutěže, zatím to ale nedokazuje. Na svém kontě má pouze 4 přesné trefy. Do zítřejšího utkání nezasáhne ze strany domácích
Russo, Pisanu, Manzoni, Mariga a také Bojinov, který je v týmu hvězdou. Ze strany Bologni se do utkání nepodívá Moras, Mutarelli, Appiah, Mingazzini, Marazzina a Portanova, kteý dostal jednozápasový trest za karty. Jednou ze zajímavostí tohoto utkání je, že oba celky sehrály poslední vzájemný duel v rocve 2005, kdy se ještě hrála baráž o udržení v lize. Parma se nakonec radovala z udržení, když ve druhém zápase porazila Bolognu 2:0. O výhře rozhodla nynější hvězda Fiorentiny Alberto Gilardino. Mimochodem, první zápas vyhrála Bologna v poměru 1:0. Zítřejší duel by však měl být jasný, Parma by měla ukořistit tři body a dále stoupat vzhůru.

Umístění v tabulce: 4. - 15.
Poslední zápas: Janov - Parma 2:2 - Bologna - Udinese 2:1
Poslední vzájemný zápas: 2:0(2005 - boj o udržení)
Tip: 1
Pravděpodobné sestavy:
Parma: Mirante - Zaccardo, Dellafiore, Panucci, Antonelli - Dzemaili, Morrone, Galloppa - Biabiany, Amoruso, Lanzafame
Bologna: Viviano - Raggi, Britos, Bombardini, Lanna - Casarini, Guana, Mudingayi - Adailton - Zalayeta, Di Vaio

15:00 Siena - Udinese
Umístění v tabulce: 20. - 14.
Poslední zápas: Siena - Catania 3:2 - Bologna - Udinese 2:1
Poslední vzájemný zápas: 1:1
Tip: 2
Pravděpodobné sestavy:
Siena: Curci - Reginaldo, Terzi, Brandao, Del Grosso - Jajalo, Genevier, Ekdal - Fini, Calaiò,,,,,,, Maccarone
Udinese: Handanovic - Zapata, Coda, Basta, Domizzi - Inler, D´Agostino, Asamoah - Isla, Floro Flores, Romero

Datum a časSoutěžKoloDomácíHostéVýsledek
15.02.2009 - 15:00Serie A24. koloAC Siena

Siena

Udinese Calcio

Udinese

1:1 (0:0)
28.09.2008 - 15:00Serie A5. koloUdinese Calcio

Udinese

AC Siena

Siena

2:1 (2:1)
06.04.2008 - 15:00Serie A32. koloAC Siena

Siena

Udinese Calcio

Udinese

1:1 (0:0)
25.11.2007 - 15:00Serie A13. koloUdinese Calcio

Udinese

AC Siena

Siena

2:0 (1:0)


20:45 Sampdoria - AS Řím on - line
Umístění v tabulce: 10. - 7.
Poslední zápas: AC Milán - Sampdoria 3:0 - AS Řím - Lazio 1:0
Poslední vzájemný zápas: 2:2
Tip: 02
Pravděpodobné sestavy:
Sampdoria: Castellazzi - Stankevicius, Gastaldello, Accardi, Zauri - Bellucci, Palombo, Poli, Mannini - Pazzini, Cassano
AS Řím: Julio Sergio - Cassetti, Burdisso, Juan, Riise - Taddei, De Rossi, Brighi, Perrotta - Totti, Vucinic

Datum a časSoutěžKoloDomácíHostéVýsledek
15.03.2009 - 15:00Serie A28. koloSampdoria UC

Sampdoria

Roma AS

AS Řím

2:2 (2:1)
14.01.2009 - 20:30Serie A9. koloRoma AS

AS Řím

Sampdoria UC

Sampdoria

2:0 (1:0)
04.05.2008 - 15:00Serie A36. koloSampdoria UC

Sampdoria

Roma AS

AS Řím

0:3 (0:0)
23.12.2007 - 15:00Serie A17. koloRoma AS

AS Řím

Sampdoria UC

Sampdoria

2:0 (1:0)

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články