Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Serie A » Beckhamovo hostování je jisté, potvrdil zástupce fotbalového AC Milán

Beckhamovo hostování je jisté, potvrdil zástupce fotbalového AC Milán

Beckhamovo hostování je jisté, potvrdil zástupce fotbalového AC Milán © daylife.com - David Beckham

4

Líbilo se

26.10. - Anglický fotbalový záložník David Beckham bude od ledna příštího roku s jistotou hostovat v AC Milán. Podle pondělní zprávy serveru stanice BBC to řekl výkonný ředitel italského klubu Adriano Galliani.

Galliani řekl italské televizi Sky TV: "Je to na sto procent jisté. Jediné, co chybí, jsou podpisy. Dohoda je uzavřená."

Čtyřiatřicetiletý Beckham o hostování v Miláně velmi stojí, protože to zvyšuje jeho šanci na nominaci do anglického týmu pro mistrovství světa 2010 v Jihoafrické republice. Záložník Los Angeles Galaxy v Miláně hostoval už na začátku letošního roku, během přestávky v Major League Soccer (MLS). Původně přišel na tři měsíce, pak ale zůstal až do konce sezony.

Prakticky hned v létě začala vyjednávání o dalším hostování. Bývalý hráč Manchesteru United a Realu Madrid se 15. října objevil jako náhradník v anglickém týmu v úspěšném kvalifikačním utkání MS 2010 proti Bělorusku (3:0) a prohlásil, že smlouva je hotová na 95 procent. "Vždycky jsem se chtěl vrátit," dodal Beckham.

Kam dál?

Radek Dragoun / Mediafax, Ivana Jakoubková

Témata článku
Související odkazy
Nejnovější články