Zpět na » Serie A » Jarolím: Fiorentina vyhrála zaslouženě

Jarolím: Fiorentina vyhrála zaslouženě

0

Líbilo se

25.10. - V minulém kole Serie A bylo k vidění toskánké derby Florencie se Sienou. Domácí vyhráli 3:0 a pár slov k nám tomu řekl český záložník Sieny Lukáš Jarolím.

Jak byste utkání v krátkosti popsal?
Florentina nás přehrála ve všech směrech a zaslouženě vyhrála, my jsme se prakticky nedostali do žádné nebezpečné situace.

Vy jste na hřišti vydržel více než hodinu hry, než vás vystřídal Codrea. Střídal jste za stavu 2:0. Bylo to taktické střídání?
Taktické střídání to určitě nebylo trenér se snažil ještě něco udělat s nepříznivým výsledkem, ale bohužel se nám to nepovedlo a ještě jsme jednou inkasovali.

Konkurent Sieny v boji o záchranu Empoli vyhrál nad milánským AC. Byl to pro vás menší šok, když jste se dozvěděli výsledek zápasu?
Bylo to pro nás určitě překvapení, ale italská liga je hodně vyrovnaná a překvapivých výsledků jako byl tento je tu dost.

Fiorentina zatím na začátku sezony v lize šlape, je třetí za duem Inter Milán - Juventus Turín. To před sezonou čekal v Itálii asi málokdo, co?
Florentina je silný klub a před každou sezonou má ambice na to aby se dostali do pohárové Evropy, takže to ani moc překvapení není.

V úterý hrála na Arsenalu Slavia. Sledoval jste ten zápas v televizi? Co říkáte výsledku?
Zápas jsem si nemohl nechat ujít, bohužel to dopadlo jak to dopadlo, ale musím říct, že Arsenal má vynikající mužstvo a zápas jim vyšel, byli hodně efektivní, protože z 10 střel na bránu dali 7 branek. Pro Slávii je to další zkušenost z ligy mistrů.

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Nejnovější články