Zpět na » Serie A » Ranieri nevěří, že Kaká bude chybět

Serie A - Ranieri nevěří, že Kaká bude chybět

Ranieri nevěří, že Kaká bude chybět © -

0

Líbilo se

13.12. - Kouč Juventusu Turín Claudio Ranieri prohlásil o zítřejším zápase s AC Milan, že to nebude rozhodující zápas v boji o Scudetto. V neděli se v podvečer utkají dva velcí italští giganti a celý fotbalový svět je zvědavý, kdo se bude radovat z vítězství.

Juventus i AC Milan potřebují nutně zvítězit, aby snížily šestibodový náskok Interu Milan na čele tabulky. Rossoneri i Bianconeri mají po 15 odehraných zápasech shodně 30 bodů, domácí celek má ale lepší skóre, a proto je na druhém místě v tabulce.

Sheva řekl, že tohle je skutečné Derby D’Italia, a já věřím, že je to pravda. Nesmíme zapomenout, že Milan je stále nejlepším klubem světa. Není to obyčejný zápas, je stejně důležitý jako duel proti Interu Milan,“ řekl Ranieri na předzápasové konferenci.

Musíme se poučit ze zápasu proti Interu, kdy jsme si mohli z Milana odvézt tři body. Stále můžeme vyhrát všechny soutěže, ve kterých hrajeme. Nedělní prohra by nám velmi zkomplikovala cestu za titulem, musíme tedy podat lepší výkon než v zápase proti Interu.“

Juventus se bude muset obejít bez Maura Camoranesiho.

Camoranesi nebude moci nastoupit, stále cítí bolest, když kope do míče. Doufáme, že se co nejdřív uzdraví. Bude chybět i Kaká? Hráč musí být rozumný,ale že by si nechal ujít takovýto zápas? Nebudu překvapený, když ho uvidím v tunelu před zápasem. Sissoko má chřipku, ale už je na tom lépe a měl by hrát. Salihamidžič je na tom ještě lépe a bude také k dispozici.“

Kam dál?

Jakub Košťan / goal.com

Související odkazy
Nejnovější články