Zpět na » Serie A » Del Piero o přímých kopech a Giovincovi

Del Piero o přímých kopech a Giovincovi

Del Piero o přímých kopech a Giovincovi © teamtalk.com - Allesandro Del Piero

0

Líbilo se

07.11. - Alessandro Del Piero promluvil v televizní show Filo Diretto o svých parádních přímých kopech a také o svém spoluhráči Sebastianu Giovincovi.

Del Piero vstřelil dva fantastické góly, které zařídily ve středu Juventusu vítězství na Santiago Bernabeu proti Realu Madrid. Navíc znamenaly rovněž postup do další fáze Ligy Mistrů.

Italský reprezentant proti Realu skóroval už před dvěma týdny v prvním vzájemném měření sil, kdy poslal do sítě míč ze slušné vzdálenosti po spolupráci s Amaurim. Z podobné vzdálenosti otevřel skóre i ve středu, kdy se trefil levačkou k tyči Casillasovi branky.

Druhý gól přidal z volného přímého kopu v minutě 67., kdy poslal míč do horního levého rohu, což Casillas jen nevěřícně sledoval.

Když byl Alex dotazován na to, jak kope jeho pověstné přímé kopy, odpověděl: „Samozřejmě, že vám pomáhá, když máte nějaké kvality, ale pochopitelně to musíte také hodně trénovat. Je to výsledek tvrdé práce. Přímé kopy sice netrénuji každý den, ale snažím se tak činit nejméně dvakrát týdně“.

Giovinco - „Jsem rád, že máme někoho mladého a talentovaného v týmu. Jeho přístup je navíc velmi dobrý. Chodí se mnou trénovat a pokaždé chce ukázat, že se zlepšil. Juventus s ním bude brzy velmi spokojen. O tom jsem přesvědčený“. Dodal kapitán Bianconeri.

Kam dál?

Tomáš Vlasák / goal.com/ FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články