Zpět na » Serie A » Panucci: Ještě to není ono

Serie A - Panucci: Ještě to není ono

Panucci: Ještě to není ono © -

0

Líbilo se

Dnes 18:34 - Christian Panucci vyjádřil spokojenost s výsledek zápasu proti Atalantě Bergamo, nicméně se domnívá, že giallorossi ještě chybí hodně, aby se dostali do top formy.

AS Řím neprožívá úspěšný vstup do nové sezóny a po středeční prohře 1:3 v Janově potřeboval nutně zvítězit. Svěřenci Luciana Spalletti v neděli porazili na domácím stadióně Atalantu Bergamo 2:0 brankami Panucciho a Mirka Vučiniče.

Byl to zápas, ve kterém musela přijít odpověď,“ řekl Panucci pro SKY Sport Italia.„Po zaváhání v Janově jsme na dobré cestě.

Italský reprezentant je klíčovou postavou Římanů v úvodu sezóny a dnes vstřelil již svou třetí branku.

Nikdy jsem před tím nekopal penaltu,“ zažertoval Panucci. „Jsem šťastný a spokojený, myslím, že jsme odvedli dobrou práci.

Panucci ale prozradil, že podle jeho názoru Řím ještě není v top formě a vyjádřil obavy před středečním zápase Ligy mistrů, kde italský celek zavítá do Bordeaux.

Ještě to není ten pravý Řím. Dnes jsme hráli tak dobře, jak jsme mohli, ale stále je ještě hodně věcí, které musíme zlepšit. Středeční zápas bude pro nás velmi důležitý a možná i klíčový. Nevím, jestli to bude zápas „buď a nebo“, ale do Bordeaux si jede pro tři body.“

Řím má v Lize mistrů co napravovat. V první zápase doma nestačil na outsidera skupiny Cluj 1:2.

Kam dál?

Jakub Košťan / goal.com

Související odkazy
Nejnovější články