Zpět na » Serie A » Prandelli: Gilardinho je náš lídr

Serie A - Prandelli: Gilardinho je náš lídr

Prandelli: Gilardinho je náš lídr © corrieredellosport.it - Cesare Prandelli

0

Líbilo se

22.09. - Kouč Fiorentiny Cesare Prandelli prohlásil, že Alberto Gilardino je lídr jeho týmu a že je velmi spokojený s jeho dosud odvedenými výsledky.

Bývalý útočník Parmy září ve Florencii, kam přestoupil v létě na hostování z AC Milan, kde zažil dvě nepovedené sezóny. Ve Viole opět chytil střelecký apetit a pokud mu vydrží forma, může se opět vrátit do reprezentace Azzurri.

Kouč Fiorentiny Cesare Prandelli vychvaluje svého svěřence a doufá, že mu forma vydrží co nejdéle.

Gilardino je náš tichý lídr“ řekl Prandelli pro La Repubblica. „Mám ho rád. Našel potřebný balanc, tu správnou formu a pohodu, kterou předtím ztratil. Když hrajete fotbal, musíte spojit všechny své schopnosti dohromady a potom se můžete stát tím nejlepším.„

Co se týče střílení branek, Gilardino tvrdě trénuje a pracuje pro celý tým. Ví o svých spoluhráčích a není sobec v zakončení. Může hrát na hodně pozicích, ale zastavit ho, je velmi obtížné.“

Fiorentina ve středu zajíždí do Říma, kde se utká s Laziem. Gilardino bude samozřejmě připraven zasáhnout do zápasu. Viola má ambice na zisk Scudetta a úspěchu v Lize mistrů, na obou cestách má zatím slušně nakročeno.

Kam dál?

Jakub Košťan / goal.com

Související odkazy
Nejnovější články