Zpět na » Serie A » Baptista na tři týdny mimo hru

Serie A - Baptista na tři týdny mimo hru

Baptista na tři týdny mimo hru © corrieredellosport.it - Julio Baptista

0

Líbilo se

21.09. - Ofenzivní záložník AS Řím Julio Baptista bude tři týdny mimo hru kvůli zranění stehenního svalu, který utrpěl na tréninku před sobotním zápasem římského celku proti Reggině.

AS Řím si konečně připsalo první výhru v letošní sezóně, ale před zápasem přišlo o Julia Baptistu, který si na tréninku poranil stehenní sval a bude ho čekat pauza minimálně 3 týdny. Brazilský střelec se trefil za giallorossi minulý víkend v zápase proti Palermu, který nakonec hosté prohráli 1:3.

Baptista se tak přidal na rozsáhlou marodku Říma, kde jsou mimo jiné také Philippe Mexés, Juan, a David Pizarro. Do zápasu proti Reggině se již ale zapojil Il capitano Franeco Totti, který se podílel na třetí brance svého týmu v zápase proti celku z Kalábrije, který skončil vítězstvím „Vlků“ 3:0.

Baptista přišel do Řím toto léto z Realu Madrid za 9 milionů eur. Giallorossi doufají, že Brazilec v Itálii naváže na své působení v Sevilly, kdy vstřelil za sezónu 22 branek. Vrátit by se měl na hřiště okolo 19. října po reprezentační přestávce.

Kam dál?

Jakub Košťan / goal.com

Související odkazy
Nejnovější články