Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Francie: Ligue 1 » PSG aktivoval stopu za 60 milionů eur, zajímá se o posilu do zálohy

PSG aktivoval stopu za 60 milionů eur, zajímá se o posilu do zálohy

PSG aktivoval stopu za 60 milionů eur, zajímá se o posilu do zálohy © IconSport - Ederson Atalanta

0

Líbilo se

02.08. -

Paris Saint-Germain zatím během letního přestupového období postupoval pomalu, ale nyní se chystá přistoupit k činům. Podle informací účtu PSGInside_Actu klub sleduje záložníka Edersona z Atalanty Bergamo, který je ohodnocen na 60 milionů eur.

Na rozdíl od předchozích let probíhá letošní léto v Paříži poměrně klidně. Sportovní poradce Luis Campos by však měl brzy pokročit v několika jednáních - například ohledně brankáře Lucase Chevaliera nebo obránce Illii Zabarného. Kromě očekávané ofenzivní posily se PSG zajímá také o záložníka.

Ederson je v hledáčku hned několika evropských velkoklubů. Šestadvacetiletý brazilský reprezentant, který v roce 2024 vyhrál s Atalantou Evropskou ligu, patří k nejlepším hráčům Serie A na své pozici. Italský klub jej nechce uvolnit za méně než 60 milionů eur (v přepočtu přibližně 1,5 miliardy korun).

O Edersona je velký zájem

O Edersona se kromě PSG zajímá také Inter Milán, Real Madrid a Manchester United. V pohotovosti zůstávají i další anglické kluby jako Chelsea, Liverpool a Tottenham. Přestože střed zálohy byl v minulé sezóně jednou z největších předností PSG, vedení klubu by mohlo chtít rozšířit kádr o další kvalitní možnost do rotace.

Otázkou zůstává, zda bude evropský šampion ochoten investovat takto vysokou částku do postu, který aktuálně nepatří mezi priority. Zvláště když se spekuluje i o záložnících s více zkušenostmi.

Alex Clody /

Nejnovější články