Zpět na » Francie: Ligue 1 » Ethan Mbappé údajně opustí PSG spolu s Kylianem. Blízko jeho podpisu má být Lille

Ethan Mbappé údajně opustí PSG spolu s Kylianem. Blízko jeho podpisu má být Lille

Ethan Mbappé údajně opustí PSG spolu s Kylianem. Blízko jeho podpisu má být Lille © iconsport.photo - Ethan Mbappé

1

Líbilo se

20.05. - Že se s PSG rozloučí Kylian Mbappé, to už je jisté a asi ani není otázkou, komu po konci v Paříži podepíše. Podle posledních zpráv ale spolu s ním v Parku princů skončí i jeho mladší bratr Ethan. 17letého středopolaře by totiž údajně mělo podepsat Lille, kde dostane rozhodně více prostoru. Navíc by mohl nahradit Angela Gomese.

Kylian Mbappé se s PSG loučí jako nejlepší hráč v dějinách klubu. Vedení údajně moc neocenilo styl jeho odchodu, a tak mu ani nepřichystalo oficiální rozloučení, ačkoliv by si to jako někdo, kdo ve všech směrech klub pozvedl na úplně jinou úroveň, zasloužil. Nyní ho čeká přesun a na 99 % můžeme říct, že Mbappého uvidíme v dresu Realu Madrid. Pařížané si alespoň mohli bolest snižovat pomyšlením na to, že jmenovka Mbappé na dresech nezmizí. Nosí jí totiž i 17letý Ethan, Kylianův mladší bratr, velký talent, který už si pár zápasů za áčko také zahrál.

Tak zářná budoucnost jako Kylianovi se mu nepředpovídá, ale něco v něm určitě je. Je vtipné, když se podíváme na fotky z Mbappého podpisu s PSG, na nichž je jeho malinký bráška. V době, kdy už je Kylian jedním z nejlepších hráčů planety, mistrem světa a zřejmě nejlepším hráčem historie Ligue 1, z malinkého brášky se stal jeho spoluhráč. Naskočil do 5 zápasů. Za tým do 19 let ale letos opravdu zářil, představil se i ve dvou posledních ročnících UEFA Youth League. Mimochodem dříve hrával ve středu zálohy s jistým mladíkem jménem Warren Zaire-Emery. Z něj je nyní v 17 opora zálohy áčka PSG. Ethan se tak daleko nedostal a nyní to vypadá, že ani nedostane, alespoň prozatím.

Skončí Ethan Mbappé v PSG?

Hodně se totiž mluví o tom, že Ethan by se mohl z PSG stěhovat stejně jako jeho bratr. Mluvilo se o tom, že by Real Madrid s Kylianem dostal i Ethana, ale to sám Ethan vyvrátil. Místo toho je údajně blízko podpisu s Lille. To bude v nové sezóně hrát o Ligu mistrů, a navíc bude dost možná potřebovat záložníka Mbappého typu. Spekuluje se o zájmu o Angela Gomese, který přichází z Anglie. Odchovanec Manchesteru United je oporou Lille už třetí sezónu a možná je čas na změnu, Pro Mbappého by to byla super šance. Jen se podívejme, kolik mladých hráčů za poslední léta z Lille vyletělo, respektive se odtud odrazilo. Gabriel, Osimhen, Maignan nyní je tu David, Yoro a další. Mbappé navíc asi moc drahý nebude, a i profit by pro Lille mohl být příjemný.

Úspěšní bratří

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články