Zpět na » Francie: Ligue 1 » Sága Mbappé a její zvrat? Kylian Mbappé jedná o nové smlouvě s PSG

Sága Mbappé a její zvrat? Kylian Mbappé jedná o nové smlouvě s PSG

Sága Mbappé a její zvrat? Kylian Mbappé jedná o nové smlouvě s PSG © iconsport.photo - Mbappé při utkání Ligy mistrů

2

Líbilo se

30.11. - BULVÁRNÍK PSG se nachází ve středu bouřlivých kontraktových jednání s hvězdou Kylianem Mbappé, který je momentálně jedním z nejžádanějších fotbalistů na trhu. Zatímco současná smlouva s PSG vyprší v roce 2024, jsou ve hře jednání ohledně nové smlouvy.

Ve stínu obrovského zájmu stojí Real Madrid, který se snaží získat Mbappého do svých řad. Francouzský útočník byl spojován s přestupem do španělského velkoklubu, ale vývoj situace naznačuje, že tato transakce by mohla narazit na pevný odpor PSG. Trenér Carlo Ancelotti nedávno veřejně prohlásil, že šance na přestup Mbappého do Realu Madrid jsou minimální, a to i přes intenzivní spekulace v médiích.

Jaké jsou možnosti?

Mbappé má několik možností ohledně své budoucnosti. Může podepsat jednoletou opci prodloužení smlouvy až do roku 2025 nebo uzavřít zcela novou smlouvu s francouzským klubem. Vzhledem k jeho prestiži a schopnostem patří mezi nejžádanější hráče na současném trhu a kluboví manažeři ho chtějí udržet za každou cenu.

Obrovský mediální tlak na Mbappého se zintenzivnil poté, co byl vyloučen z letního turné PSG v Japonsku a Jižní Koreji. Hráč oznámil klubu, že plánuje opustit tým na konci smlouvy zdarma, což vyvolalo zvěsti o možném přestupu do Realu Madrid. PSG však tvrdí, že hráč opět projevil oddanost klubu.

Neymar a Mbappé opět spolu?

Zajímavým aspektem je i fakt, že PSG odmítlo velmi lukrativní nabídku od Al Hilalu, což zdůrazňuje jejich odhodlání udržet Mbappého v klubu. Svět se teď otáčí kolem jednoho otázky: Zůstane Mbappé v PSG nebo nakonec změní dres a bude hrát za jednoho z nejvýznamnějších evropských klubů? Odpověď na tuto otázku teprve přijde, ale do té doby budou oči celého fotbalového světa upřeny na jednoho z nejtalentovanějších hráčů současnosti.

Petr Magasanik / skysports.com

Nejnovější články