Zpět na » Synot liga » Divize B: Teplice B - Loko Vltavín 0:0

Divize B: Teplice B - Loko Vltavín 0:0

Divize B: Teplice B - Loko Vltavín 0:0 © -

2

Líbilo se

04.11. - Nejlepší útok s nejlepší obranou či první s třetím, tak by se dalo charakterizovat utkání, které se konalo v sobotu od 10:15 na stadionu v Krupce v zápase divizní skupiny B. Domácí béčko Teplic hostilo Loko Vltavín.

Celé utkání bylo více než vyrované, bylo znát, že hostující tým za celý podzim inkasoval v divizi B jen tři branky, další nedovolili přidat ani domácím. Ti byli posíleni z A mužstva Pavlem Haškem, nedávným rekonvalescentem Zdeňkem Koukalem a karetním hříšníkem z ligových bojů Admirem Ljevakovičem.

Na obou stranách se za celý zápas rozezněly pouze tyče, a obě měli za následek domácí hráči, nejprve při útočné akci byla nastřelena tyč hostí a za okamžik Jiří Pimpara obětavým odhlavičkováním trefil tyč vlastní branky.

Pro B tým Teplic to je první bodová ztráta v azylu na stadionu v Krupce, kam se přesunul v letošní sezoně z tradičního prostředí v Bystřanech.

K velmi zajímavé situaci došlo po dvou střídáních ve žlutomodré sestavě.Po první střídání, kdy naskočil Jiří Kopřiva za Pavla Rudnytského, se Zdeněk Koukal stáhl na levý kraj zálohy a v útoku operoval původem záložník Rosocha s bývalým stoperem a v poslední době především defenzivním záložníkem Kopřivou. Po druhé výměně už v útoku operoval další bývalý obránce Voráček, který ovšem na svém novém postu působí již od začátku podzimu.

I po dnešním utkán si juniorka Teplic udržela první místo v tabulce s tříbodovým náskokem na Kladno B, jelikož to jen remizovalo na hřišti rezervy Mostu. Další utkání juniorky severočechů se odehraje na hřišti Sokolu Libiš a bude se jednat o poslední podzimní kolo.

Teplice B - Loko Vltavín 0:0
Rozhodčí: Řezáč
Diváci: 110
Sestava Teplic: Porcal - Struha, Pešula, Pimpara, Bartoš - Hašek, Avdija, Ljevakovič, Rudnytskyy (34. Kopřiva) - Koukal, Rosocha (72. Voráček)

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Nejnovější články