Zpět na » Synot liga » Změny v kádru: Plzeň

Změny v kádru: Plzeň

Změny v kádru: Plzeň © -

0

Líbilo se

13.02. - V Plzni po překvapivě povedeném podzimu následoval velký výprodej hráčů, odešla hlavní osa týmu, což může mít na jaře fatální důsledky, avšak na konci přestupního období se funkcionářům povedlo přivést i řadu kvalitních hráčů. Je otázkou, jak se trenér Levý s obměnou kádru vypořádá.

Nejvýraznější odchod:
Michal Daněk - West Bromwich - hostování: Mladý brankář se z Plzně prosadil až do širšího kádru reprezentace, na podzim byl velkou oporou a i díky němu měl tým jednu z nejlepší obran. Na jeho místo by měl naskočit jeden z dvojice Krbeček, Ticháček.

Další odchody:

Martin Fillo - Stavanger - přestup
Marek Jarolím - Slavia - přestup
Michal Smejkal - Teplice - přestup
Petr Šíma - České Budějovice - přestup
Jan Zakopal - ukončení kariéry
Vítězslav Brožík - Liberec - hostování
Lukáš Vaculík - Trnava - hostování
Jaromír Šimr - Bohemians Praha - hostování

Příchody:
Milan Petržela - Sparta - hostování: Odchovanec drnovického fotbalu se po roce vrací na západ Čech na půlroční hostování. Zájem o něj mělo i českobudějovické Dynamo, ale právě znalost prostředí rozhodla pro Viktorii. "Je to potěšující zpráva. Pravá strana byla poslední dobou oslabována, ať to jsou odchody Limberského, Procházky, Malára či Filla," tak hodnotil novou posilu trenér Levý.
Paul Rodrigues - Třinec - přestup: Ofenzivní záložník přestoupil do Plzně z Třince, kde působil na podzim a vstřelil v jejich celku čtyři branky. V novém působišti podepsal smlouvu na dva a půl roku.
Adam Varadi - Ostrava - přestup: Útočník, který je odchovancem Baníku Ostrava, má na svém kontě 75 odehraných utkání v první lize a 14branek, na západ Čech přichází na přestup jako možná náhrada za Filla.
Jakub Navrátil - Příbram - přestup: Třiadvacetiletý vysoký obránce je výborným hlavičkářem a přichází vyztužit defenzivu Viktoriánů.
Jiří Šisler - Bohemians Praha - hostování: Druhý nejlepší střelec druhé nejvyšší soutěže bude na západě Čech hostovat, avšak je dohodnuta následná opce.
Ludovic Sylvestre - Sparta - hostování: Velmi překvapivá posila, podle trenéra Sparty by nedostával tolik příležitostí, tak odchází právě do Plzně hostovat. Bude jistě bude velkou posilou, mohl by zastoupit Marka Jarolíma, který odešel do Slavie.


První zápas jara:
17.2. 15:00 Plzeň - Brno

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Nejnovější články