Zpět na » Synot liga » Změny v kádru: Jablonec

Synot liga - Změny v kádru: Jablonec

Změny v kádru: Jablonec © -

0

Líbilo se

09.02. - Tým, který na podzim překvapivě zaostával, výrazně obměnil soupisku. Trenér Komňacký, jenže přišel až v průběhu sezóny, provedl velké změny především v ofenzivní části kádru.

Nejvýraznější odchod:
Luděk Zelenka - Klagenfurt - přestup: Přestože na podzim toho moc neodehrál, tak se jeho zkušenosti mohly na jaře v boji o záchranu hodit. Trenér s ním však nepočítal, tak zamířil do druholigového Klagenfurtu.

Další odchody:
Vojtěch Štěpán - Olomouc - ukončení hostování
Emil Rilke - Teplice - ukončení hostování
Lukáš Vácha - Slavia - ukončení hostování
Jan Svátek - České Budějovice - přestup
Jan Flachbart - Krč - ???
Vlastimil Stožický - Most - hostování
Jakub Mičkal - Bohemians Praha - hostování

Příchody:

Tomáš Necid - Slavia - hostování: Velký útočný talent přichází do Jablonce, aby sbíral pravidelné starty v lize, měl by také pomoci se špatnou ofenzivou. "Necid je mladý a perspektivní hráč a pro náš celek fotbalista, který umí být před brankou nebezpečný, měl by být posilou. Zároveň věřím, že u nás bude moci rozvinout svůj talent," řekl na adresu mladého hráče trenér Komňacký.
Lukáš Fujerik - Frýdek Místek - přestup: Překvapivá posila z třetí ligy, kde hostoval ve Frýdku Místku, jelikož se neprosadil ve Zlíně. Jedná se o čtyřiadvacetiletého útočníka.
Pavol Straka - Antalyia - hostování: Slovenský útočník na podzim v Turecku nastoupil k 23 zápasům a vstřelil tři branky, ale ani tím si nezískal trenérovu důvěru, proto nyní přichází na sever čech na hostování.
Tomáš Michálek - Plock - přestup: Krajní záložník se vrací do Jablonce po dvou letech, předtím zde působil šest sezon a patřil k oporám týmu. Právě on by se měl stát jedním ze základních kamenů základní sestavy.
Igor Žofčák - Sparta - hostování: Levý záložník byl Spartou uvolněn na půlroční hostování, v kádru mistra se na podzim neprosadil, a tak díky známosti s trenérem Komňackým, který ho vedl v Ružomberoku, zamířil do Jablonce.
Muris Mešanovič - dorost: Mladý bosenský útočník se přesunul z dorostu rovnou do A týmu zatím nastupuje v přípravě pravidelně.
Anes Havrdič - dorost: Další mladík z Bosny, tentokrát záložník, který na podzim patřil k oporám A dorostu.

První zápas jara:
16.2. 17:00 Mladá Boleslav - Jablonec

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Článek - Změny v kárdru: Jablonec - máte tam chybu :) Smajlík 1

Lahv@c-CZ
janoas - 09.02. Odpovědět

Fakt skvelý článok Smajlík 7 . Inak toho Zelenku je škoda Smajlík 11 a ten Klagenfurt hra kde tu druhu ligu?!

janoas

Rakousko ;)

Martin Kovařík
janoas - 09.02. Odpovědět

Ty jo to som ani nevedel a pritom občas sledujem rakusku Bundesligu, a však ich druhu ligu nesledujem skoro vobec Smajlík 11 ,,, Inak ja ten klub nevidim ani na oficialnej stranke 1. a 2. rakuskej Bundesligy teda na.... www.bundesliga.at

janoas
Reklama
Reklama
Nejnovější články