Zpět na » Synot liga » To nej z 11. kola Gambrinus ligy

To nej z 11. kola Gambrinus ligy

0

Líbilo se

31.10. - Přestože už nám další kolo Gambrinus ligy klepe na dveře, pojďme se ještě naposledy poohlédnout na kolo, které se hrálo v uplynulém víkendu.

Sestava kola: Daněk (Plzeň) - Homola (Jablonec), Lukáš (Bohemians), Dřížďal (Slavia), Pospěch (Sparta) - Matějovský (Boleslav), Doležal (Teplice), Kalouda (Brno), Mičola (Baník) - Kysela (Boleslav), Svěkoš (Baník)

Tým kola: FK Teplice
Teplickým fotbalistům sice proti Žižkovu nevyšla gólově první půle, ale v té druhé svou herní převahu už brankami zužitkovali a dovedli utkání s přehledem do vítězného konce. Strůjcem vítězsví se stal Michal Doležal, góly ještě přidali Fenin a Kroupa.

Hráč kola: Michal Doležal
Záložník Teplic se stal hrdinou utkání proti Viktorii Žižkov. Během sedmnácti minut druhého poločasu svými góly otočil vývoj střetnutí. První branku zařídil střelou z vápna, druhou dal z penalty. Položil tak základ úspěchu.

Plus kola: Zápas Baník - Boleslav
Ačkoliv se hlavně hovoří o špatném výkonu rozhodčích, nesmíme zapomenout na kvalitu, jakou tento duel přinesl. Oba týmy předváděly útočný fotbal a nejednou se jedno z mužstev dostalo pod tlak. Utkání nechyběly branky a diváci na ostravských Bazalech jich viděli rovnou šest. Otázka je, zda fanoušci Baníku byli spokojeni s výsledkem. Spíše ne.

Minus kola: Rozhodčí
Sudí pokazili dvě velmi dobrá střetnutí. V Ostravě se utkání nepodařilo Járovi, jehož hlavní minelou bylo vyloučení hostujícího Sedláčka. Jára ovšem neudělal jen hrubé chyby, které byly k vidění v médiích. Svým rozhodováním absolutně nezvládl utkání a některé jeho verdiky byly nelogické vzhledem k tomu, jak situace posuzoval v předchozích momentech. Také rozhodčí v Liberci předvedli špatný výkon. Stěžovat si mohli jak hráči Slovanu, tak Slávisté.

/ FotbalPortal.cz

Nejnovější články