Zpět na » Synot liga » Ohlasy utkání v Mostě

Ohlasy utkání v Mostě

Ohlasy utkání v Mostě © -

0

Líbilo se

25.11. - Most dnes porazil doma Viktorii Žižkov 1:0 a odputal se tak z posledního místa v tabulce, na které sesadil pražské Bohemians. Přínášíme vám nyní ohlasy tří domácích hráčů útočníka Holendy, záložníka a kapitána celku Pilaře a také dirigenta obrany Petra Johany.

Holenda: Učím se od Toleského

Jan Holenda označil vítězství s Žižkovem za stěžejní, jelikož s Viktorií to nyní mají velice na těsno, co se týče bodového konta. "Byl to velice těžký zápas, protože jsme poslední čtyři nebo pět zápasů nezískali žádné body, potřebovali jsme se odpíchnout od toho dna, to se nám podařilo a myslím, že všichni k tomu přistoupili, tak jak by k tomu měli přistupovat každý zápas," tak zhodnotil mladý útočník dnešní utkání. Dále také označil svou štaci v Mostě z velmi dobrou pro jeho další kariéru, především vyzdvihl to, že může hrát pravidelně. "Goce má čich na góly, já se od něj můžu jedině něco naučit a koukat se na něj na tréninku, je to určitě dobrá zkušenost," poznamenal ke spolupráci s makedonským kanonýrem Gocem Toleskim.

Pilař: Vítězství je málo

"Těch vítězství je málo a budeme se snažit nějaké ještě uloupit," řekl zkušený středopolař k tristní bulanci Mostu. "Musíme hrát prostě dozadu a od toho se to musí odvinout," nastínil recept, který by mohl platit pro další utkání. Také se vyjádřil, že z posledních dvou utkání by severočeši chtěli alespoň jedno utkání vyhrát. "Jsem o tom přesvědčený, že se zachráníme," řekl na otázku zda si myslí, že má Most na to, aby se udržel v první lize.

Johana: Byl to strašně důležitý zápas

"Pro nás to byl strašně důležitý zápas, řekli jsme si v kabině, že do toho musíme jít s maximálním nasazením, udělat co nejméně chyb, chyby tam sice určitě nějaké byly, ale zápas jsme zvládli, 1:0 jsme vyhráli a jsme za to moc rádi. Doufám, že nás to nastartuje a přivezeme teď něco ze Zlína," nastínil předzápasové plány domácích a také plán do příštího utkání. Doufal také, že jim posun z posledního místa nalije novou sílu. "Ještě to není stoprocentní, ale dnes jsem to vůbec necítil, spíš zatím jenom podvědomí, doufám, že to bude držet," řekl zkušený stoper ke svému zdravotnímu stavu.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články