Zpět na » Synot liga » Nejhůře si vedl Adámek

Synot liga - Nejhůře si vedl Adámek

0

Líbilo se

20.04. - Tomáš Adámek dostal za svůj výkon v zápase Teplice – Příbram čtyřku. Navíc dostal dnes stop na čtyři zápasy. Ještě hůře dopadl Michal Paták, který si už na jaře nezapíská.

Paták si trest do konce ročníku „vysloužil“ za zápas 22. kola Příbram – Zlín. Komise mi vytkla nejednotné posuzování zákroků obou týmů. Na Patáka si zejména stěžoval Zlín, proti kterému nařídil v poslední minutě přísnou penaltu. Paták tak dostal trest do konce jarní sezóny, a pak se uvidí. Podobě dopadl na podzim Jaroslav Moudrý.


Ve 23. kole bylo vidět mnoho sporných okamžiků. Nejhůře dopadl Adámek, který nejprve podle delegáta utkání Ladislava Čičmance Teplice – Příbram, špatně nařídil ve prospěch domácích penaltu, a pak neuznal hostům gól.


V zápase Ostrava – Most, dal Mendy pět minut před koncem gól, který by znamenal vyrovnání. Mendy však fauloval brankáře, což prokázal i televizní záznam.

V zápase Brno - Slovácko, Jan Jílek spolkl pád Střeštíka v pokutovém území, za což následovala penalta. Televizní záběry však prokázali pravý opak. I přes toto obdržel sedmičku. Za takto hrubou chybu by měla následovat pětka.


Na druhou stranu v podještědském Liberec – Jablonec neměl problémy Radek Příhoda. Vypjatý zápas zvládl s přehledem a odnesl si zaslouženě osmičku.


Hodnocení rozhodčích 23. kolo:
Kovařík - 7 - Olomouc - Kladno (delegát Pala)
Jílek - 7 - Brno - Slovácko (delegát Nevrlý)
Příhoda - 8 - Liberec - Jablonec (delegát Drahoš)
Racek - 7 - Slavia - Plzeň (delegát Melichar)
Královec - 7 - České Budějovice - Sparta (delegát Fischer)
Kocián - 7 - Ostrava - Most (delegát Pařízek)
Jech - 7 - Zlín - Mladá Boleslav (delegát Duda)
Adámek - 4 - Teplice - Příbram (delegát Čičmanec)

Delegátská stupnice známek: 10 - excelentní, výjimečný výkon, 9 - výborný, 8 - velmi dobrý, 7 - dobrý, 6 - průměrný, 5 - uspokojivý, 4 - neuspokojivý, 3 - špatný, 2 - velmi špatný, 1 - mimořádně špatný

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články