Zpět na » Synot liga » Zápisníček Josefa Kubáska, 15.kolo

Synot liga - Zápisníček Josefa Kubáska, 15.kolo

Zápisníček Josefa Kubáska, 15.kolo © -

0

Líbilo se

14.11. - Sokolov doma přivítal Vítkovice v závěrečném podzimním utkání, Josef Kubásek však pro zranění třísel nemohl nastoupit.

V 15.kole II.ligy jsme v Skolove hostili Vítkovice. Pro nás to byl zápas velmi stěžejní, protože neúspěch by nás katapultoval skoro na konec tabulky. Zápas, jako již tradičně v Sokolově, začínal v sobotu v 10:15. Hrálo se na velmi podmářeném terénu a za hustého sněžení. V úvodních minutách se nic moc nedělo, byl to spíš boj o každý metr hřiště.

V 17.minutě byl faulován náš hráč v pokutovém území hostí a následoval pokutový kop, který s přehledem proměnil kapitá Pavel Němeček - 1:0. V zápětí měli největší šanci vítkovičtí, ale sokolovský brankář Bertelman byl proti a vyrazil excelentě na rohový kop. Do půle se už nic zajímavého nestalo.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první "boj o každý metr". V 60.minutě jsme zahrávali standartní situaci a rázem to bylo 2:0 - Petr Šorfa zvyšoval.

Do konce zápasu už se nic zajímavého nestalo, a proto jsme zvítězili 2:0. Za vítězství jsme všichni rádi, protože bylo pro nás velmi důležité v tabulce pravdy a navíc jsme se chtěli rozloučit s fanoušky vítězstvím. Teď už jen doufáme, že jarní čás pro nás bude úspěšnější než ta podzimní.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Honzík - 22.11. Odpovědět

Je to super folman.

Související odkazy
Nejnovější články