Zpět na » Synot liga » Preview 26. kola 2. české ligy

Synot liga - Preview 26. kola 2. české ligy

0

Líbilo se

16.05. - 26. kolo může hodně napovědět o postupových a sestupových ambicích jednotlivých týmů. Zároveň se dočkáme prvního televizního přenosu z 2. ligy. Na ČT4 půjde utkání Bohemians 1905 – Hradec Králové.

Pátek 18.5. – 16:30
Vítkovice - Viktoria Žižkov
Žižkov se v případě výhru může hodně přiblížit k tolik očekávanému postupu. Vítkovice sice v posledních kolech unikli ze spodních příček, ale pořád mají k sestupovým příčkám velmi blízko, proto bude každý bod z tohoto zápasu pro domácí úspěch.
Tip: 2

Sobota 19.5. – 10:15
Třinec - Ăšstí nad Labem
Třinec potřebuje v tomto utkání nutně vyhrát, aby se odpoutal od spodních příček. Ăšstí sice poslední tři zápasy neprohrálo, ale venku se mu nedaří.
Tip: 1

Sobota 19.5. – 17:00
Opava - Sigma Olomouc "B"
Opava se bude moci jako již tradičně spolehnout na své skvělé fanoušky. Na jaře jí to šlape, doma ještě neztratila žádné body a tuto sérii budou chtít Slezané prodloužit. Olomouc stále bojuje o záchranu a remíza pro ní bude velký úspěch.
Tip: 1

Jakubčovice - Dosta Bystrc
Bystrc po dlouhé době vyhrála – v minulém kole porazila Hlučín a přiblížila s k týmům, které jsou před ní. Výhra by jí mohla nakopnout k lepším výsledkům. Naopak Jakubčovice 4x za sebou prohráli a podzimní forma je fuč, proto má Bystrc šanci na bodový úspěch.
Tip: 0

HFK Olomouc – Hlučín
Tým z Olomouce si připsal cenný bod ze Žižkova, ale druzí Bohemians jí unikli, a proto si v tomto zápase nemohou dovolit ztratit. Hlučín naopak na jaře ještě nevyhrál a pokud to myslí se záchranou vážně, měl by co nejdříve zabrat.
Tip: 1

Neděle 20.5. – 10:30
Blšany – Sokolov
Oba týmy mohou hrát v pohodě. K postupovým i sestupovým příčkám mají daleko, a tak se dá očekávat otevřený fotbal.
Tip: 0


Neděle 20.5. – 17:00
Čáslav – Jihlava
Pro Jihlavu velmi těžké utkání. Pokud to Jihlava myslí s postupem vážně musí bezpodmínečně vyhrát. V opačném případě by to asi byl konec postupovým nadějím, protože její soupeři mají dobrou formu. V Čáslavi to ale nebude mít vůbec jednoduché, domácí si připsali pět vítězství z posledních osmi zápasů.
Tip: 0


Neděle 20.5. – 18:00
Bohemians 1905 - Hradec Králové přímý přenos ČT4 - Sport
Kolo uzavře duel Bohemians 1905 a Hradec Králové. Tento bude přenášet ČT na svém sportovním kanálu a zároveň odstartuje své přenosy z druhé ligy. Klokani budou chtít v tomto utkání zvítězit, aby se jejich pronásledovatelé na ně nedotáhli. Televizní diváci se mohou těšit na skvělou atmosféru.
Tip: 1

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články