Zpět na » Synot liga » Rada novým trenérem Teplic

Synot liga - Rada novým trenérem Teplic

0

Líbilo se

04.06. - Novým trenérem fotbalistů FK Teplice se stane Petr Rada, který po uplynulé sezoně skončil v Jablonci. Jeho asistentem bude Zdeněk Klucký.

Rada podepsal roční smlouvu s opcí. Je to pro něho návrat do tohoto klubu, naváže na své angažmá v sezoně 2000/2001. Ve funkci střídá odvolaného Jiřího Bartla.

"Na práci v Teplicích se těším a moje cíle jsou stejné - chci vyhrávat," prohlásil nový teplický kouč. Dodal také, že na současném kádru se dá stavět, ale určitě by bylo dobré, kdyby někdo nový přišel.

"Bylo vytipováno pět trenérů, kteří by připadali v úvahu. Z nich se vybral Rada a my ho oslovili jako prvního. Rozhodly pro něj zkušenosti, že tu působil a odváděl dobrou práci v Jablonci. Tady nebyl odvolaný kvůli výkonnosti mužstva, ale pro svou impulzivnost. I s ním půjdeme cestou mladých hráčů, kterou kopírují už i jiné kluby," řekl k volbě trenéra ředitel klubu František Hrdlička.

Mimo minulého angažmá u Teplic Rada seděl na lavičkách Slavie, Plzně a Jablonce, kde ukončil své angažmá po právě uplynulé sezoně. Působí i jako asistent u reprezentačního mužstva, které nyní bojuje o EURO 2008.

Letní přípravu se svým novým mužstvem začne Rada 21. června v Proboštově.

Aleš Dvořáček / fotbalportal.cz, fkteplice.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články