Zpět na » Synot liga » 1.HFK Olomouc a.s. chce ligu

Synot liga - 1.HFK Olomouc a.s. chce ligu

0

Líbilo se

10.06. - Po celou jarní část II. ligy se ve fotbalových kruzích spekulovalo, že 1.HFK Olomouc a.s. nechce jít do I. ligy,
pouze bojuje o druhé místo, aby licenci na I.ligu mohl prodat. Předseda představenstva pan Vladimír Dostál
na tyto spekulace reagoval tak, že připouštěl možnost odprodeje licence v případě...

, že se nepodaří jednáním se
sponzory zajistit dostatečné finanční prostředky navíc oproti stávajícímu rozpočtu (nyní činí 16,5 mil.Kč).
Aby mohl náš klub zajistit konkurenceschopnou činnost v I.lize, je bezpodmínečně nutné, aby se rozpočet blížil
k 28 - 30 mil. Kč. Faktická výše této částky byla doposud zahalena jen spekulacemi a její konečná výše byla předmětem řady jednání s potenciálními sponzory. Dnes již můžeme všem fanouškům 1.HFK oznámit, že včera proběhlo důležité jednání s významným sponzorem a úvaha o případném prodeji již není na programu a v případě úspěšného zvládnutí koncovky II. ligy máme potřebné finance zajištěny! 1.HFK se pak stane klubem 1.ligy!

A je jasné, že pondělní zápas výrazně napoví, kdo postoupí. Ještě nikdy v historii klubu se takový důležitý zápas na našem trávníku nehrál. Máme se na co těšit.

Současně upozorňujeme, že stav vstupenek na inkriminované utkání je následující: V předprodeji je prodáno k sobotě, to je k 9. 6. 12:00 hod. - 950 vstupenek pro fanoušky našich hostů, dále 1.100 vstupenek bylo prodáno fanouškům domácích. Mimo tyto počty potvrdilo návštěvu tohoto důležitého utkání 250 oficiálních hostů z řad ČMFS a sponzorů, 250 ks vstupenek bylo rezervováno pro mládež mladší 15-ti let. Z uvedeného vyplývá, že zbývá do prodeje kolem 300 lístků. Upozorňujeme, že celková kapacita diváků nemůže překročit limit 2.800 diváků. Proto po prodeji poslední vstupenky budou brány stadionu z důvodů bezpečnosti uzavřeny. V tom musíme jako pořadatelé být nekompromisní. Dále upozorňujeme diváky, aby na stadion přišli s určitým předstihem. Budou prováděny osobní prohlídky, aby se na stadion nedostaly nebezpečné předměty nebo pyrotechnika. Toto upozornění se týká i fanoušků hostů.

Autorem článku je klub 1. HFK Olomouc, který si přál uveřejnění tohoto článku na stránkách FotbalPortal.cz

/ 1. HFK Omlomouc

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články