Zpět na » Synot liga » Kde zakotví Ivana?

Synot liga - Kde zakotví Ivana?

0

Líbilo se

18.07. - Milan Ivana, někdejší král střelců českých trávníků, dosud neví, kde bude příští sezonu hrát. Spekulovalo se o zájmu Brna, Olomouce, Slavie, Boavisty Porto, Žiliny a naposledy M´gladbachu.

Naděje na zahraniční angažmá upadají. Hráč Slovácka neuspěl na testech v německém Gladbachu a jeho budoucnost je stále nejasná. Samotný fotbalista několikrát odložil své definitivní rozhodnutí, jaký klub upřednostňuje.

S konkrétní nabídkou nejdříve přispěchala Sigma. V uplynulé sezoně se zachránila až v předposledním kole a hledala výrazné posily. Podobnou nabídku jako Olomouc předložilo i Brno, později i Žilina.

Milan Ivana však na nabídky reagoval jen oznámením data svého rozhodnutí. Termín však začal odkládat a kluby své nabídky začaly přehodnocovat. Brno ji již i oficiálně stáhlo. "Brno nebude přístavem odpadlých fotbalistů, kterým by dávalo VIP podmínky. Vzhledem k tomu, že se blíží začátek ligy, nemáme už pro Ivanu místo," nechal se slyšet Roman Pros, člen brněnského představenstva. Zájem Sigmy není také už tak žhavý, jako na začátku června.

Třiadvacetiletý drobný útočník tak zůstává zatím stále ve druholigovém Slovácku, kde má ještě půl roku platný kontrakt. Pokud ho neprodlouží, může být i v krajním případě vyřazen z kádru. Tak dlouho se Ivana přebíral nabídkami, až přebral.

Ondřej Hlaváč / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články