Zpět na » Synot liga » V nominaci „21“ chybí Šimůnek

V nominaci „21“ chybí Šimůnek

V nominaci „21“ chybí Šimůnek © -

0

Líbilo se

08.11. - Trenér reprezentace do 21 let Vítězslav Lavička oznámil nominace na klíčové zápasy proti Turecku a Ukrajině. Pozvánku nedostal Jan Šimůnek, který je zraněný. Je však jistá šance, že by se mohl uzdravit a tím pádem by mohl být donominován.

Jednadvacítka zatím vede svou kvalifikační skupinu. 17. Listopadu se v Jablonci utká s dosud neporaženým Tureckem a o čtyři dny později pak nastoupí k duelu na Ukrajině. Do baráže o účast na ME postoupí vítězové deseti skupin a čtyři nejlepší celky z druhých míst. Pokud bychom v těchto zápasech uspěli, výrazně by se nám přiblížil postup na EURO „21“.


V nominaci nechybí dva krajánci. Jsou to Ondřej Mazuch a Tomáš Pekhart, na kterého Lavička hodně spoléhá. Vždyť v pěti zápasech vstřelil pět branek.


Do nominace se nevešel Lukáš Kubáň. Ten ale figuruje tvz. pod čarou, a tak je poměrně velká pravděpodobnost, že bude donominován.


Nominace „21“:

Brankáři: Diviš (Slavia Praha, 1 start v jednadvacítce/0 branek), Petr (Parma, 0/0), Švenger (Sparta Krč, 6/0).

Obránci: Cigánek (Baník Ostrava, 3/0), Mazuch (Fiorentina, 2/1), Řezník (Baník Ostrava, 3/0), Suchý (4/0), Švec (oba Slavia Praha, 8/0).

Záložníci: Dočkal (Kladno, 5/3), Fillo (Plzeň, 16/2), Gebre Selassie (Slavia, 4/0), Holek (13/0). Kalouda (oba 1. FC Brno, 5/0), Kúdela (Kladno, 5/0), Rajtoral (Baník Ostrava, 12/0), Střeštík (1. FC Brno, 4/1).

Útočníci: Jeslínek (Kladno, 2/1), Pekhart (Tottenham Hotspur, 5/5), Smejkal (Plzeň, 3/4).

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Nejnovější články