Zpět na » Synot liga » Premiéra na prvoligové lavičce byla neúspěšná

Synot liga - Premiéra na prvoligové lavičce byla neúspěšná

0

Líbilo se

06.08. - Los nejvyšší tuzemské soutěže svedl při premiéře Luboše Kozla na prvoligové lavičce s týmem, ve kterém dlouhá léta působil jako hráč a ještě v loňské sezoně trénoval jeho rezervní družstvo - se Slavií. Leč premiéra to byla neśpěšná, Jablonec prohrál.

Premiéru na prvoligové lavičce Jablonce si odbyl v neděli proti „svému“ týmu lodivod Luboš Kozel. Utkání proti Slavii Praha bohužel bodový zisk na domácí straně nepřineslo a hodnocení tudíž nemohlo být pozitivní. „Chtěli jsme hrát aktivně od začátku, aby jsme Slavii nepustili k její hře. S prvním poločasem jsme spokojen, vytvořili jsme si i dvě slibné šance, které mohly skončit gólem.

Bohužel jsme nezachytili začátek druhé půle, kdy Slavia změnila rozestavení a my při zbytečném faulu inkasovali. Nejvíce mě mrzí, že jsme se chtěli prosadit po standardních situacích a právě po jedné z nich jsme od soupeře paradoxně nakonec inkasovali rozhodující gól," zhodnotil premiérové účinkování na jablonecké lavičce Luboš Kozel.

Utkání mělo dle hostujícího kouče Karla Jarolíma velmi dobrou úroveň. „ Věděli jsme co nás na Střelnici čeká, navíc jsme měli problémy se sestavou, na levé straně obrany tudíž dostal příležitost před Suchým Dřížďal. Jsem rád, že jsme v úvodním utkání sezony obstáli a navíc neinkasovali. Další slibné šance jsme bohužel nedotáhli do zakončení. Věřím, že nám toto vítězství pomůže především psychicky před utkáním se Žilinou“, dodal viditelně spokojený trenér Karel Jarolím.

FotbalPortal.cz je mediální partner týmu FK Jablonec 97, a.s..

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz, FK Jablonec

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články