Zpět na » Synot liga » Preview 3. kola 2.české ligy

Synot liga - Preview 3. kola 2.české ligy

0

Líbilo se

15.08. - Většina zápasů se odehraje v neděli v podvečer a v tento termín se odehraje i šlágr 3. kola Hradec Králové – Jihlava. O své první body budou v tomto kole hrát Dukla Praha a Třinec.

Sobota 18.8. – 10:30
Dukla Praha – HFK Olomouc
Dukla čeká na své první body, avšak hosté na tom nejsou o moc lépe. Dukla v minulých zápasech herně nepropadla a teď budou chtít svou herní kvalitu zúročit bodově. HFK chtějí hrát určitě na špici, a tak je pro ně dosavadní zisk jednoho bodu spíše zklamáním. Na druhou stranu je nutno říct, že hráli se silnými soupeři.
Tip: 1

Sobota 18.8. – 17:00
Hlučín – Čáslav
Hlučín v minulém domácím zápase s přehledem porazil Bohemians, venku se mu však tolik nedařilo, přesto patří k těm úspěšnějším týmům. To samé se dá říct o Čáslavi, a tak by v tomto souboji mohlo hrát prim domácí prostředí.
Tip: 1

Fulnek – Sokolov
Duel dvou ambiciózních celků uvidí Fulnek. Domácí se v minulém utkání navnadili vysokou výhrou nad Vítkovicemi a ukázali tak, že postupové řeči nebyly plané. Sokolov se na začátek soutěže utkal s těžkými soupeři. Z těchto soubojů vybojoval pouze bod a i tentokrát to nebude mít jednoduché, což Fulnek prokázal v minulých zápasech.
Tip: 2

Sobota 18.8. – 19:00
Slovácko – Třinec
Slovácko se bude moci opřít o své fanoušky, kteří tým určitě podpoří. Minule jich přišlo přes čtyři tisíce a teď se čeká ještě o něco více. Třinec ještě nezískal ani bod a o to to bude pro domácí těžší, protože hosté určitě nemají špatný kádr. Slovácku se ale v minulých zápasech dařilo herně, i když vstřelilo jen jeden gól.
Tip: 1

Neděle 19.8. – 16:30
Vítkovice – Krč
Podle prognóz před startem druhé ligy se mají utkat týmy, pro které je prioritní záchrana. Oba týmy dokázali bodovat jen jednou, přesto jsou favoritem Vítkovice, které jsou ve druhé lize zkušenější.
Tip: 1

Neděle 19.8. – 17:00
Hradec Králové – Jihlava Ĺ LĂ�GR KOLA
Vrchol třetího kola bude k vidění v Hradci Králové. Tam se utká aktuální první a čtvrtý tým tabulky. Oba týmy před sezónou naznačily, že cílem je určitě postoupit. Hradec ještě neztratil ani bod a to by mohlo nalákat fanoušky. Vítěz souboje bude na postupových příčkách, což bude jistě hodně důležité pro sebevědomí.

Předpokládané sestavy:
Hradec Králové:
Lindr – Pospíšil, Wozniak, Vít - Rezek, Karal, Bouška, Černý, Kaplan - Dvořák, Svoboda
Jihlava: Tulis, Bartoš, Kadlec, Gebreselassie, Ĺ edivý - Mezlík, Drga, Veselý, Lovětínský – Faldyna, Simr

Tip: 1

Ăšstí nad Labem – Opava
Opavě se start povedl a zdá se, že by mohla pokračovat ve své jarní formě. Trenér Neček opět bude muset řešit, koho postaví do útoku. Tam má na výběr ze tří kvalitních borců (Kozák, Halaška a Půda). Domácí trochu nečekaně prohráli na Bohemians a budou to chtít odčinit.
Tip: 0

Příbram – Bohemians Praha
Příbram ač má postupové ambice, tak se jí vůbec nedaří. Z obou zápasů získali její fotbalisté po bodu a do formy, která by jim zajistila postup tabulkou nahoru, mají daleko. Doma přivítají druhého nováčka. S ambiciózním Fulnekem vyválčili bod, Bohemians však mají jiné cíle a pravděpodobně to bude pro ně přijatelnější soupeř. Příbram nastoupí bez své ikony Rudolfa Otepky, který odchází do Ostravy.
Tip: 1

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články