Zpět na » Synot liga » Kladrubský: Řval jsem v masérně

Synot liga - Kladrubský: Řval jsem v masérně

0

Líbilo se

02.09. - Sparta v nedělním utkání i v deseti zdolala Sigmu Olomouc. Vyloučeným za zákrok na Hubníka byl právě mladý obránce Jiří Kladrubský.

„Kvalitativně to bylo nejlepší utkání dosavadní sezóny. Na druhou stranu, mohli jsme si toho dovolit víc,“ uvažoval nahlas trenér Sigmy. „Mrzí nás, že branka přišla tak pozdě.“ Kouč Sparty Bílek však své hochy pochválil: „Prvních dvacet pět minut nebylo dobrých. Po vyloučení jsme hráli s větším nasazení. Dostali jsme je pod tlak a měli střelecké příležitosti. Výhru jsme si zasloužili!“

Jediný střelec Došek prohlásil, že brankář situaci podcenil a že on míč trefil dobře. Dále už jen zavtipkoval, že Kladrubský bude muset šáhnout pořádně do kapsy, aby odčinil svoji chybu. „Udělal jsem, co jsem udělal. Možná jsem to mohl udělat jinak. Já jsem opravdu věřil, že trefím míč. Tak se nestalo a já viděl červenou,“ řekl rozhodně Kladrubský.

„Ležel jsem v masérně a koukal na telku. Když dal Libor ten gól, řval jsem,“ nezakrýval úsměv vyloučený obránce, kterého vidělo ze hřiště odcházet 4 438 diváků. Sparta tak přes ztížené podmínky získala tři body a olomoučtí posmutnělí jedou zpátky domů.

Katka Pleskotová / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články