Zpět na » Synot liga » Ohlasy: Teplice - Příbram

Synot liga - Ohlasy: Teplice - Příbram

Ohlasy: Teplice - Příbram © Martin Kovařík - Jiří Plíšek na tiskové konferenci.

0

Líbilo se

25.08. - Tepličtí se znovu nevyhrabali z krize, která je trápí již několikátý zápas, dnes pouze remizovali s 1 .FK Příbram a ztratili tím další dva důležité body. Přinášíme vám pozápasová vyjádření trenéra Plíška a hráčů Smejkala a Vidličky.

"Začátek utkání byl přesně takový, jaký jsme chtěli, vytvořili jsme si brankové příležitosti, vytvořili jsme si tlak, využívali jsme slabin soupeře, bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku. Pak naši hru hodně ovlivnilo to, že jsme byli nuceni dvakrát střídat. Vystřídání Pavla Verbíře a Tondy Rosy ovlivnilo složení celé záložní řady, která měla hru tvořit. V momentě, kdy jsme byli hodně nespokojení s hrou Mahmutoviče, tak jsme ani nemohli dostřídat to, co jsme měli připraveno, a myslím si, že kvalita hry utrpěla hlavně kvůli těmto záležitostem," tak zhodnotil zápas Jiří Plíšek na webových stránkách klubu.

"Pavel (Verbíř - pozn. redakce) to zatáhl po levé straně, já jsem si počkal na zpětnou přihrávku. Chtěl jsem to dát na zadní tyč, protože jsem viděl, že brankář jde na druhou. Bohužel jsem to trefil kotníkem a nespadlo to tam," vyjádřil svůj pohled na první akci zápasu Michal Smejkal.

"S kým už jiným doma vyhrávat, když ne s Příbramí. První poločas byl dobrý, byly šance, ale neproměňujeme je a postupně to upadá, druhý poločas přijde křeč a dopadne to tak, že to nezvládneme uhrát a máme bod místo tří," hodnotil Vlastimil Vidlička. "Nevím, čím jsou způsobeny naše výkony v druhé půli, přijdeme z kabiny vlažní a už se do tempa nedostaneme, vážně nevím, čím to je," dodal ještě stránkách klubu pravý obránce.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbaPortal.cz, fkteplice.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

A kdyby měli lepšího trenéra tak by na to měli!!Celá sezona je v pi**** Smajlík 11

FC.chelsea

Možná je to ostuda ale Smejkal měl velkou šanci!!Je to dobrej hráč!!

FC.chelsea

:D.Heh nechtěl bych!..Dobře jim tak!.

Banik pičo
ojakub - 25.08. Odpovědět

To je ostuda! Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

ojakub
N@PSTER - 25.08. Odpovědět

to sou kreténi to neni možny plíšek je na h.... at tahne učit nekam do vesnice trenovat deti Smajlík 11 sezona je v pr.... Smajlík 16

N@PSTER
marzik - 25.08. Odpovědět

Plisek mel zustat na sparte a honit se po srbsku ci bosne a sledovat dorostence...

marzik

no takze napriklad se zlínem kladnem budějovicema(to se ukázalo) a žižkov a tak to 10 místo vám bude stačit TEPLÝ STE Smajlík 2

Giovani Dos Santos
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články