Zpět na » MSFL » Vítkovický fotbal končí

MSFL - Vítkovický fotbal končí

Vítkovický fotbal končí © -

5

Líbilo se

09.02. - Dnes padlo definitivní rozhodnutí ohledně pokračování fotbalu ve Vítkovicích. Ze všeho nakonec vzešla smutná zpráva pro všechny fanoušky. A jen konec píše se na webu Vítkovic.

Majitel většinového podílu FC Vítkovice a.s. dnes oznámil smutnou zprávu pro všechny příznivce vítkovického fotbalového klubu. Přes veškerou snahu se mu nepodařilo najít obchodního partnera, který by byl schopen podpořit zadlužený klub a zachránit tak jeho více než devadesátiletou historii. „Jednali jsme s několika potenciálními partnery, ovšem žádný z nich nebyl schopen garantovat částku, kterou jsme potřebovali k udržení chodu společnosti,“ vysvětluje předseda představenstva akciové společnosti Geofin Daneš Zátorský na klubovém webu.Tým Vítkovic se po sestupu do MSFL pral dlouho v čele tabulky a nakonec skončil na pátém místě po podzimní části a možnost bojovat dál v jarních bojích mít klub nebude. „Je nám jasné, že pro fotbalové fanoušky a především pro patrioty vítkovického klubu je to velmi smutná zpráva. My jsme se snažili najít způsob, jak zadluženému klubu pomoci, bohužel jsme nenašli nikoho, kdo by nám podal pomocnou ruku,“ dodal na klubovém webu Zátorský.

Kam dál?

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 14.02. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://tanse.bloger.cz/

Montec - 13.02. Odpovědět

Bohužel ukazuje to jen celkovou špatnou ekonomickou situaci fotbalu tady na Moravě. Počínaje Zbrojovkou a dál. Hold Praze a okolí se bohužel rovnat nemůžeme. Smajlík 13

Montec
- 11.02. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://tanse.bloger.cz/

kleos77 - 09.02. Odpovědět

Takže všechny jejich letošní zápasy budou anulovány, je to tak?

kleos77
Témata článku
Související odkazy
Nejnovější články