Zpět na » MSFL » Týmy z MSFL zahájili přípravu

MSFL - Týmy z MSFL zahájili přípravu

Týmy z MSFL zahájili přípravu © -

3

Líbilo se

10.07. - Letní přípravné období zahájilo i několik týmu z MSFL. Vedle týmu ze Znojma a Břeclavi máme informace i z Frýdku Místku a Bystrce.

V Břeclavi začala příprava v pátek třetího července. Před zahájením tréninku měl k hráčům proslov jejich trenér Radek Rabušic a také představil nové členy realizačního týmu. Dosavadního maséra Jiřího Výlupka nahrazuje u týmu Břeclavi Rostislav Létal a novým vedoucím mužstva se stal Vlastimil Stružka. Vedení týmů si od těchto dvou slibuje především využití jejich bohatých fotbalových zkušeností ve prospěch týmu. Po krátkém představení se vše dvacet dva hráčů vydalo na travnatý terén, kde pod dohledem trenérů Fryše a Michálka trénovali. V týmu se také objevilo šest nových tváří, ale zatím se jedná o hráče, kteří jsou v týmu pouze na zkoušku.

Ve Frýdku Místku se opět před tréninkem hovořilo. Slovo si vzalo vedení klubu, které hráčům představilo nový realizační tým. Novým trenérem je Oldřich Machula, asistenta trenéra Tomáše Chlebka a druhého asistenta Jiřího Jurčíka. Dále vedení oznámilo, kteří hráči tým opustili. Z hostování se vrátili do svých mateřských oddílů Jan Schaffartzik (Opava) a také Pavel Žůrek (Vítkovice). Zranění nedovolilo zahájit přípravu Ondřeji Dvořákovi. Vedení představilo i nováčky v dresu Frýdku Místku. První posilou by měl být kanonýr Petr Soukup (Velké Losiny), záložník Pavel Řepa ze Zlína a rovněž středopolaři Petr Málek z Hranic na Moravě a Leoš Švancar z Kravař. Z hostování se navrátili Ondřej Škorík, Pavel Slavík, Miroslav Vyvial a Stanislav Cabák a z dorostu přicházejí Radek Juřica. Celekm se na prvním tréninku hlásilo třiadvacet fotbalistů.

FC Dosta Bystr Kníníčky zahájila přípravu v úterý sedmého července. Zde začali s lehkým tréninkem. Nejprve byl výklus a poté došlo i na fotbálek. Novými tvářemi v týmu Bystrce jsou brankář David Galla, který již v minulosti působil právě v Bystrci. Z hostování se vrátil Bárta a z dorostu přicházejí Sedláček, Gärtner, Křivánek, Prokeš. V týmu jsou na zkoušce další tři hráči z toho jeden ze zahraničí, ale jména se nám zatím nepodařilo získat. Kabinu naopak opustil Petr Krátký (Liberec), Vladimír Zedníček (Jihlava), kterým skončilo hostování a na přestup odcházejí Stanislav zedníček (HFK Olomouc) a Milan Macík (Jestřábí). Nové angažmá si hledá David Komínek.

Ve Znojmě zahájili přípravu již ve čtvrtek druhého července. Na hřišti ve Znojmě se šešli hráči A-týmu i B-týmu. Nejprve si všichni museli vyzvednout vybavení a po krátkém pohovoru začal společný trénink. Během pohovoru se hráčům představili i noví fotbalisté, kterými jsou Jan Šilinger (1. FC Slovácko) Dominik Krhút (FC Viktoria Otrokovice) a Mohamed Ben Hassen (Tunisko). Další hráči by měli podle vedení přijít v nejbližší době. Pravděpodobně by se mělo jednat o Petra Zapalače z Baníku Ostrava. Tým naopka opustili: Belej, Pacanda (oběma skončilo hostování), Pavelka (odešel do Rakouska), Šuráň (skončilo hostování ), Veselý (Tasovice), Kredatus (Dobšice) a nově také Minarech, který odešel do Jihlavy.

Informace o dalších týmech zatím nemáme bohužel k dispozici.

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Rom1005 - 26.06. Odpovědět

Velke překvapeni je ČFL/změna oblasti trestu namisto žluty karet/střidaní hraču/min-max vyši1-5 fotbalistů Smajlík 18 www.facebook.com

Rom1005
seedorf - 22.07. Odpovědět

Doufám že už to Znojmu konečně vyjde ten postup Smajlík 7

seedorf
stewo - 11.07. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnes velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Dám ho dnes zdarma.
info zde:

http://stewo.blog.cz/

stewo
Area59 - 10.07. Odpovědět

ha Znojmo ma novy dresy Smajlík 7

Area59

Hledám redaktory viz Chelsea.svetu.cz

BigMartin7
Rono7 - 10.07. Odpovědět

ZNOJMO 4EVER! Smajlík 1

Rono7
Nejnovější články