Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » » Baník porazil potápějící se Dynamo, Viktoria ztratila a Slavia přejela Klokany

Baník porazil potápějící se Dynamo, Viktoria ztratila a Slavia přejela Klokany

Baník porazil potápějící se Dynamo, Viktoria ztratila a Slavia přejela Klokany © fcb.cz - Baník Ostrava – SK Dynamo České Budějovice

0

Líbilo se

30.09. - REVIEW V neděli byly na programu 3 zápasy. V prvním zápase se představil Baník, který dokázal udržet 100% domácí bilanci, na druhé straně Dynamo má zaděláno na vážné potíže. Viktoria selhala doma a pouze remizovala s Mladou Boleslaví, ačkoli měla půlhodinovou přesilovku. Ve večerním pražském derby suverénně zvítězila Slavia a osamostatnila se na čele tabulky Chance Ligy.

Baník Ostrava - České Budějovice 2:1 (1:0)

Branky: 32. Buchta, 72. Ewerton - 87. Adediran

Baník Ostrava: Markovič - Aririerisim, Chaluš, Pojezný (52. Frydrych) - Buchta (85. Rusnák), Rigo (85. Grygar), Boula, Holzer - Šín (71. Kubala), Ewerton - Prekop (71. Klíma)

České Budějovice: Fendrich - Čoudek, Križan, Brabec - Šigut, Tischler (89. Nikl), Hubínek (68. Krch), Trummer (59. Ogiomade) - Čermák, Zíka (68. Matoušek) - Adediran

Podle předpokladů se jako první prosadil domácí Baník, který svou první větší šanci proměnil ve 30. minutě. Těsně před koncem prvního poločasu měl Baník možnost přidat i druhý gól, ale Ewerton navázal na mizernou penaltovou sérii s Kodaní a pokutový kop á la Panenka mu nevyšel.

Ve druhé půlce spálil další tutovku domácích Prekop. Zápas nenabídl příliš fotbalové krásy, ale Dynamo rozhodně nepůsobilo dojmem, že by chtělo získat body. Domácí fanoušky uklidnil až Ewerton, který napravil své zaváhání z penaltového kopu. Ke konci zápasu upravil skóre bývalý hráč Baníku Adediran.


Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 1:1 (1:1)

Podrobnější reportáž zde.


Bohemians Praha 1905 - Slavia Praha 0:4 (0:3)

Podrobnější reportáž zde.


Přečtěte si také: Sparta padla, v sobotu viděli diváci nebývale velké množství červených karet

David Mikoška / fotbalportal.cz

Nejnovější články