Zpět na » » Los MOL Cupu svedl Spartu se Slavií. Čtvrtfinále nabídne pražské derby i klání druholigových účastníků

Los MOL Cupu svedl Spartu se Slavií. Čtvrtfinále nabídne pražské derby i klání druholigových účastníků

Los MOL Cupu svedl Spartu se Slavií. Čtvrtfinále nabídne pražské derby i klání druholigových účastníků © slavia.cz -

0

Líbilo se

08.12. - NEPŘEHLÉDNĚTE V pátek proběhl los Mol Cupu v sídle FAČR, který zaštítili Jan Koller, nejlepší střelec v historii českého národního týmu a vítěz domácího poháru z roku 1996 a Martin Pavlíček, manažer komunikace MOL. Známy jsou tak čtvrtfinálové dvojice, úřední termín zápasů byl stanoven na středu 28. února 2024.

Pravděpodobně nejlákavější čtvrtfinálový duel uvidí diváci v Edenu, kde se utkají pražská „S“. Loni na sebe narazila Sparta se Slávií až ve finále. O pár dní později se oba celky utkají i v lize, tentokráte na Letné. Doufejme, že tradiční souboj pražských rivalů bude lahodit oku diváka, poslední vzájemné střetnutí totiž nabídlo mnoho potyček, dvě červené karty a nejednalo se zrovna o ukázkovou fotbalovou podívanou.

Zajímavý souboj pak nabídne střetnutí mezi druholigovými účastníky Opavou a Duklou, přičemž je tedy jasné, že Fortuna národní liga bude mít zastoupení i v semifinále. To se naposledy stalo v sezoně 2016/17, kdy se mezi čtveřici nejlepších probojovala právě Opava. Slezský celek se ve zmiňovaném ročníku dokonce dostal až do finále, v němž se ale musel sklonit před Zlínem, když prohrál 0:1.

Viktorii Plzeň čeká výjezd do mrazivého Jablonce. Poslední čtvrtfinálový duel hostí Zlín, který doma přivítá fotbalisty Liberce. Úřední termín zápasů byl určen na 28. únor příštího roku. Přesné termíny a časy oznámí vedení soutěže co nejdříve.

Program čtvrtfinále:

SFC Opava - FK Dukla Praha
SK Slavia Praha - AC Sparta Praha
FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň
FC Zlín - FC Slovan Liberec

Dominik Pánek / molcup.cz, sport.cz

Nejnovější články