Zpět na » » Sparta má na dosah nového pravého beka, zahrál si na Mistrovství světa

- Sparta má na dosah nového pravého beka, zahrál si na Mistrovství světa

Sparta má na dosah nového pravého beka, zahrál si na Mistrovství světa © iconsport.photo - Angelo Preciado míří na Letnou

2

Líbilo se

31.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Angelo Preciado (25), který je v současnosti hráčem Genku, se velice pravděpodobně stane novou posilou pražské Sparty. Pravý bek z Ekvádoru má zítra v Praze připravenou zdravotní prohlídku.

Podle zpráv z Ekvádoru se jedná o hotovou záležitost. Sparta se s Genkem dohodla na podmínkách příchodu Angela Preciada na Letnou. Mělo by se jednat o hostování. Na zítra už je v Praze připravená zdravotní prohlídka.

Šikovný Ekvádorec nastupoval na pravé straně obrany Genku, do kterého přišel v roce 2021, poměrně pravidelně, ale v poslední době už nepatří do základní sestavy belgického celku.

Angela Preciado se představil v dresu Ekvádoru také na uplynulém mistrovství světa v Kataru. Zejména v zahajovacím zápase udělal skvělý dojem.

Sparta aktuálně nemá na pravém wingbekovi jasno. O místo usilují Tomáš Wiesner a Jan Mejdr, ale oba mají svoje rezervy. V posledních zápasech zde začal nastupovat také Jakub Pešek.

Tomáš Rosický se nyní definitivně rozhodl rozstřelit otázku na pravém beku, je jasné, že Preciado bude volbou rovnou do základu.

Adam Rýdl / x.com, studiofutbol.com.ec

Nejnovější články