Zpět na » » O Kaloče s Karabcem mají zájem na prestižních tureckých adresách

O Kaloče s Karabcem mají zájem na prestižních tureckých adresách

O Kaloče s Karabcem mají zájem na prestižních tureckých adresách © profimedia - O Adama Karabce je zájem v Turecku

0

Líbilo se

13.06. - Členové české reprezentace do 21let Filip Kaloč a Adam Karabec mohou zažít velmi zajímavé léto. O oba reprezentanty je zájem v Turecku, o Kaloče dokonce i v Rakousku. Při povedených výkonech na nadcházejícím EURU jednadvacítek případný zájem může ještě narůst.

Sezóna v Česku sice skončila, o to více nyní týmy Fortuna:ligy řeší svoji agendu na přestupovém trhu. Zde je zájem o české talenty, a to dokonce na prestižních adresách!

Adam Karabec nezažil ve Spartě příliš povedenou sezónu, paběrkoval a do základní sestavy bude mít i v příští sezóně velmi složitou cestu. Trojice Haraslín, Kuchta a Čvančara byla během sezóny jasnou volbou.

Je otázkou, zda je pro technického Karabce soubojová česká liga ideální pro rozvoj jeho potenciálu. Jeho vývoj v posledních letech docela stagnuje. Už v minulosti se řešily nabídky z Olympique Marseille nebo Atalanty, nakonec ale z jednání v obou případech sešlo.

Nyní má mít o Karabce zájem Galatasaray, který kolem něj krouží už delší dobu. Hráče skautuje a vyhodnocuje si jeho potenciál, mohl by být tak zařazen mezi přestupové priority.

Zájem v Turecku je také o kapitána jednadvacítky Filipa Kaloče. Důrazný záložník je stabilním článkem v týmu Baníku a také reprezentace do 21 let, kterou zanedlouho čeká Mistrovství Evropy, kde na sebe hráči mohou upozornit.

Mezi hlavní zájemce patří Besiktas, za jehož barvy aktuálně nastupuje třeba bývalý talent Tottenhamu Dele Alli. Zájem má však také Rapid Vídeň, který už jeho přestup málem zkompletoval minulé léto.

Adam Rýdl / isport.cz, infotbal.cz

Nejnovější články