Zpět na » » Sparta "prohrála" a Priske opět pozval hráče do kolečka. Fanoušci ho vypískali a hřiště zaházeli světlicemi

- Sparta "prohrála" a Priske opět pozval hráče do kolečka. Fanoušci ho vypískali a hřiště zaházeli světlicemi

Sparta © sparta.cz - Fanoušci Sparty zaházeli hřiště světlicemi

1

Líbilo se

17.09. - NEPŘEHLÉDNĚTE V devátém kole FORTUNA:LIGY hostila pražská Sparta na domácí půdě slezský Baník. Cíl byl u letenských jasný: Získat tři body a usmířit si fanoušky. To se bohužel pro letenské znovu nepovedlo, protože Sparta si nepohlídala začátek 2. poločasu a ani závěrečný tlak ji nepomohl. Utkání skončilo remízou 1:1.

Po většinu zápasu Sparta dominovala, ale opakovalo se to stejné, co v minulých kláních. Sparta nebyla schopna svůj tlak proměnit v branky, zatímco její oponent se díky jediné střele na bránu mohl radovat z remízy 1:1.

„Odehráli jsme dobrý zápas. Byli jsme jasně lepší tým, soupeř měl za 96 minut jednu střelu z 22 metrů. Jsem tu ale proto, abychom měli výsledky. Jsem naštvaný a zklamaný z toho, že jsme nevyhráli. Jsem pochopitelně odpovědný za to, jak se mužstvo prezentuje, ale i za výsledky,“ prohlásil Priske v pozápasovém rozhovoru.

Sparta nevyhrála už pátý zápas v řadě a opakovalo se to stejné co v Teplicích. Trenér Priske pozval hráče do kolečka, aby jim něco vysvětlil. To se však mezi fanoušky nesetkalo s úspěchem a z tribun se začalo hromadně ozývat: My chceme Spartu. Na hrací plochu také fanoušci hodili několik světlic a z televizních záběrů bylo vidět, že někdo z hlediště odhodil i šálu.

Novináři se Priskeho po zápase ptali, jestli věří, že dostane důvěru do dalších zápasů. Jeho odpověď je následující: „Abych byl upřímný, nestarám se o to. Budu tuhle práci dělat, dokud mi někdo neřekne, abych ji dělat přestal. Snažím se tým připravit na každé utkání. Máme disciplínu, dobrý přístup. V některých aspektech dominujeme, úsilí hráčů je v pořádku. Ale nemáme body, které bychom měli mít. To si samozřejmě uvědomuji.“

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Waldas - 18.09. Odpovědět

Sparta prohrála a Priske opět pozval hráče do kolečka. Fanoušci ho vypískali a hřiště zaházeli světlicemi :...ocividne tady autor prisel ozralej s hospody a pise kraviny ! Uroven FP opat klesa ....

Waldas
Robur - 18.09. Odpovědět

články od Kamila jsou tady náhodou takový pěkný zpestření Smajlík 2

Robur
Nejnovější články