Zpět na » » Fanoušci Sparty chtějí konec Rosického. Existuje již petice na jeho odvolání

- Fanoušci Sparty chtějí konec Rosického. Existuje již petice na jeho odvolání

Fanoušci Sparty chtějí konec Rosického. Existuje již petice na jeho odvolání © sparta.cz - Fanouškům Sparty dochází s Tomášem Rosickým trpělivost

1

Líbilo se

12.09. - BULVÁRNÍK Sparta vedla v Teplicích už o dva góly, ale ani to k zisku tří bodů nestačilo. Utkání skončilo remízou 2:2 a sparťanským fanouškům dochází trpělivost. Dokonce již na fanouškovských stránkách a různých webech příznivců Sparty koluje online petice na odvolání sportovního ředitele Tomáše Rosického.

Příběh se opakuje pořád dokola, Sparta v přípravě přivede posily a přijde s ambiciózními plány. Ty se ovšem začnou se začátkem sezóny bořit jako domeček z karet. V současné době tým z Letné ztratil body hned ve čtyřech zápasech FORTUNA:LIGY po sobě, kdy se musel uspokojit pouze s remízou.

Fanouškům silný týmový duch ani pozápasové kolečko, kdy trenér mluví k hráčům, nestačí a chtějí výsledky. Po internetu již koluje online petice na odvolání sportovního ředitele Tomáše Rosického a v komentářích se začíná objevovat i možnost bojkotu některého domácího zápasu.

Jeden fanoušek napsal: „Já to rád podepíšu, ale mám dojem, že to není jen Rosický. Ale Hřebík, Čupr, asi celý management. Nechtělo by to petici za odchod jich všech? Nechtělo by se zorganizovat a nějaký čas nechat prázdný stadión a ne tam furt chodit a zpívat oslavné chorály a pak na konci řvát, ať jdou někam? Oni hrajou pro nás, potřebují nás. Aby měli peníze od sponzorů, televize, sázkových kanceláří. Nebo se pletu? Chodil jsem ještě na Kvašňáka, Maška, Mráze, pak Chovance, Straku a všechny ty osobnosti. Stydím se až v posledních letech.“

Již v sobotu 17.9. od 19:00 sehraje Sparta další domácí zápas proti atraktivnímu soupeři. Přijede Baník s Pavlem Vrbou, který má letenským co vracet. Na toto utkání si můžete s nejlepšími kurzy vsadit u sázkové kanceláře Fortuna.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Už je na čase jít Roso..

Rudejdablik
Nejnovější články