Zpět na » » To se nepovedlo: Letní posila Plzně napadla rozhodčího, ten skončil na zemi. Klub se k excesu zatím nevyjádřil

- To se nepovedlo: Letní posila Plzně napadla rozhodčího, ten skončil na zemi. Klub se k excesu zatím nevyjádřil

To se nepovedlo: Letní posila Plzně napadla rozhodčího, ten skončil na zemi. Klub se k excesu zatím nevyjádřil © fotbalportal.cz - Rozhodčí Marek Pilný byl napaden hráčem plzeňské Viktorie

2

Líbilo se

22.08. - VIDEO Kristi Qose nezvládl zápas za plzeňskou rezervu a po obdržené červené kartě proti Admiře Praha napadl hlavního rozhodčího, který spadl k zemi. Smutné na celém incidentu je, že Plzeň, kterou čeká zápas o Ligu mistrů, se za odporný čin svého svěřence neomluvila a situaci přechází v domnění, že si incidentu širší fotbalová veřejnost nevšimne.

Kristi Qose přišel do Plzně jako volný hráč z Karviné a moc šancí v A-týmu zatím nedostal. Proto byl tento sedmadvacetiletý hráč poslán na rozehrání do ČFL, kde nastoupil v zápase proti Admiře Praha.

Psala se 63. minuta a albánský fotbalista se nejprve pustil do konfliktu s Janem Martinicem. Qose dle zápisu rozhodčího nejprve do kapitána Admiry vrazil čelem, za což mu arbitr udělil žlutou kartu. Ještě předtím, než jí ale sudí Pilný vytasil, plzeňský záložník do soupeře strčil a poslal Martinice na hrací plochu, takže rozhodčí Pilný hráče Qoseho rovnou vyloučil.

Tím to ale neskočilo. Bývalý ligový arbitr Marek Pilný se k hráči otočil zády, aby si potřebné údaje zapsal do poznámek, když v tom ho Qose oběma rukama zezadu žduchnul k zemi a až poté opustil hřiště.

Je smutné, že Viktoria Plzeň tento incident přehlíží a za chování svého hráče se prozatím neomluvila. Aby hráč sáhl na rozhodčího a ten spadl na zem, se v českém fotbale stává čas od času v nejnižších soutěžích, ale neexistuje, aby to udělal hráč s profesionální smlouvou ve třetí lize.

Pro plzeňský fotbal je to ostuda, která překonala i blikance Tomáše Řepky, který se v zápasech často choval nepříčetně, ale žádného rozhodčího nikdy k zemi nesrazil.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články